LION SPORT s.r.o. – největší autorizovaný obchod adidas

Klub pevného zdraví VZP ČR navázal novou spolupráci se společností Lion Sport s.r.o., u které můžete čerpat slevu 30 %.

Lion Sport s.r.o. je provozovatelem značkových prodejen adidas v ČR. Hlavní činností je provoz franchisových prodejen a autorizovaného e-shopu, kde naleznete širokou škálu sportovní módy značky adidas Performance i módu pro volný čas značky adidas Originals.

Členové Klubu pevného zdraví mohou uplatnit slevu 30 % na kompletní nabídku v kamenných prodejnách i v e-shopu http://www.lionsport.cz/.Pro uplatnění slevy je potřeba zadat přihlašovací jméno: VZPKPZ a heslo: VZPKPZ. Po přihlášení se ceny automaticky přepočítají dle výše slevy. V kamenných prodejnách se klient musí prokázat klubovou kartou Klubu pevného zdraví.

Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti Lion Sport s.r.o.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu