Aktuality

žena

Pozvánka na roadshow zdraví a krásy

16. 2. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna pořádá ve spolupráci s partnery roadshow zdraví a krásy Místo konání, vždy na pobočce VZP ČR: 20. ... pokračování »

těhotenství

Těhotenství - devět měsíců plných proměn a změn

13. 2. 2017

Těhotenství bývá nejšťastnějším obdobím v životě každé ženy a celé její rodiny, i když porod očekávaného potomka (zvlášť u prvorodiček) ... pokračování »

lékař

Den zdraví v Českých Budějovicích

10. 2. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna a Nemocnice České Budějovice, a. s., pořádají ve vstupních prostorách nemocnice další osvětovou zdravotní ... pokračování »

žena

Aerobic show opět v Litomyšli

10. 2. 2017

V sobotu 8. dubna si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli ... pokračování »

kpz_sleva

Squash v Horoměřicích – multifunkční partner Klubu pevného zdraví

8. 2. 2017

Sportovní a společenské centrum REPOS CENTRE v Horoměřicích, obecně známé jako SQUASH Horoměřice, je podnikem s rodinnou atmosférou, osobním přístupem a vstřícností ke ... pokračování »

kpz_sleva

Představujeme Chytrulky - nového partnera Klubu pevného zdraví

23. 1. 2017

Komunitní centrum pro maminky s dětmi funguje v Hradci Králové druhým rokem a nabízí široké spektrum kurzů pro děti a jejich rodiče. Centrum Chytrulky, partner Klubu ... pokračování »

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete ... pokračování »

deti

Lounská bruslička

5. 1. 2017

V sobotu 7. ledna se na Městském zimním stadionu v Lounech koná celodenní soutěž v krasobruslení pro děti v mnoha kategoriích. U stánku Všeobecné ... pokračování »

tiskove_zpravy

Chřipka a nachlazení: Za léčení dá VZP ročně přes 840 milionů

3. 1. 2017

Zájem o očkování proti chřipce stoupl mezi klienty VZP o 4 % Za péči o pacienty s klasickou chřipkou zaplatí Všeobecná zdravotní pojišťovna ročně desítky milionů. ... pokračování »

masáže

Navštivte maďarské termální lázně s novým partnerem KPZ

22. 11. 2016

Odpočinek a relaxace s léčivými termálními prameny, výtečná kuchyně, vinné sklípky, historická města, to je Maďarsko. Skvělé místo ke strávení ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct