Aktuality

vzpoura

Nové termíny besed VZPoury úrazům: Rezervujte si své setkání na září až prosinec 2018

20. 6. 2018

V rezervačním systému VZPoury úrazům jsme pro vás nyní otevřeli volné termíny besed od září do prosince 2018. Registrujte se on-line právě teď. Ve ... pokračování »

deti_

Firma DETOA Albrechtice s.r.o.

18. 6. 2018

Hračky slouží nejen pro zábavu, ale jsou také vhodné pro správný rozvoj dětí, zlepšení jejich motoriky a vzdělávání. Své o tom ví partner Klubu ... pokračování »

tisk_zprava_

VZP dala dárcům krve skoro 22 milionů

14. 6. 2018

Za posledních pět let dramaticky přibylo klientů VZP, kteří čerpají benefity určené pro dárce krve. Zatímco v loňském roce jich bylo více než 25 tisíc, v roce 2013 se jich ... pokračování »

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou ... pokračování »

zdrava_strava_

Změňte svůj jídelníček

8. 6. 2018

Chcete zhubnout a nemáte čas docházet na konzultace k nutričním specialistům? Chtěli byste jídelníček na míru a hubnout z pohodlí domova? Dnes vám přinášíme ... pokračování »

zena_

Letní tip - jahodový krambl s mandlovou drobenkou

31. 5. 2018

Klub pevného zdraví ve spolupráci s partnerem Country Life vám přináší letní tip na něco dobrého k snědku. Podívejte se na videorecept, kde se dozvíte jak na ... pokračování »

VZP

Rakovina nejčastěji napadá kůži, prsa a trávicí trakt, ukázala aktuální data z VZP

Vůbec poprvé v historii vydala v loňském roce Všeobecná zdravotní pojišťovna za léčbu svých klientů s onkologickými diagnózami více než 14 miliard korun. ... pokračování »

kpz_sleva

Co dokáží sonické elektrické kartáčky

29. 5. 2018

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám ... pokračování »

mk

S malými dětmi k moři?

28. 5. 2018

Období dovolených se blíží a vy se možná právě nyní rozhodujete, kde tu svou společně s dětmi strávíte. Zvažte rozumně, kam s ohledem na věk a zdravotní stav ... pokračování »

žena

Co dokáží sonické elektrické kartáčky

28. 5. 2018

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct