Aktuality

tiskove_zpravy

Děti si nejčastěji ublíží v létě, lékaři řeší přes 210 tisíc jejich úrazů ročně

15. 8. 2017

Více než 210 tisíc dětských klientů VZP končí ročně v péči lékařů kvůli různým zraněním. Náklady na jejich léčbu přesáhly v loňském roce 557 ... pokračování »

zdrava_strava2

Letecký festival CIAF v Hradci Králové již po čtyřiaadvacáté

9. 8. 2017

Czech International Air Fest je největší leteckou přehlídkou a soutěží špičkových vojenských bojových letounů v České republice. Královéhradecké ... pokračování »

hudba

Slavnosti královny Elišky v Hradci Králové

9. 8. 2017

Tradiční historické slavnosti se konají v Hradci Králové od roku 2002, vždy o prvním zářijovém víkendu. Připomínají významnou etapu v dějinách ... pokračování »

běh

Poznejte nového partnera Klubu pevného zdraví - naBOSo

9. 8. 2017

Obujte se každý den do lepšího života naBOSo a poznejte bosé boty (barefooty) s mnohými zdravotními výhodami oproti klasické obuvi. Nový partner Klubu pevného ... pokračování »

zrak

Vyberte si vhodné brýle pro řízení automobilu

1. 8. 2017

Partner Klubu pevného zdraví První optika vám může pomoci s výběrem brýlí. Díky kvalitním brýlím se pak můžete lépe vyrovnat s různými projevy ... pokračování »

masáže

Získejte vstupní konzultaci výživového poradenství zdarma

1. 8. 2017

Partner Klubu pevného zdraví Štěpánka Procházková je akreditovaná výživová poradkyně a propagátorka zdravého hubnutí bez doplňků stravy s odbornou ... pokračování »

den dětí

Závod na koloběžkách v Bechyni

24. 7. 2017

V sobotu 29. července vás zveme na již 45. ročník koloběžkové Grand Prix do Bechyně. Závod je určen pro všechny věkové kategorie. Délka celé trati je necelé čtyři ... pokračování »

otazky

Na co se nás nejčastěji ptáte k příspěvkům v roce 2017

20. 6. 2017

Na co se nás nejčastěji ptáte k příspěvkům v roce 2017 Všeobecná zdravotní pojišťovna s bezmála 6 miliony pojištěnců je suverénně největší ... pokračování »

cyklistika

Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne za účasti VZP v Českých ... pokračování »

školák

VZP odmění školáky za jejich vysvědčení

15. 6. 2017

Máte doma školáka a chcete mu dopřát zdravou odměnu za jeho celoroční snažení ve škole? V pátek 30. 6. se spolu přijďte pochlubit vysvědčením na kteroukoli pobočku VZP, ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct