Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

žena

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech.

Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje. Vstupenkou na akci je Tričko proti rakovině, které lze koupit již nyní na www.zdravaprsa.cz.

Pro účastníky akce je připraven bohatý doprovodný program:

• vystoupení Tanečního souboru a chlapeckého pěveckého sboru Hroši při ZŠ J. Kličky Klatovy
  • představení Mammocentra, s.r.o. Klatovy a Mammahelp Plzeň
  • hudební vystoupení Ilony Csákové s kapelou
  • vypouštění balónků a další

V cíli nebude chybět ani stánek VZP, kde zástupci naší pojišťovny seznámí přítomné s výhodami a benefity pro letošní rok a nabídnou měření tělesných hodnot (BMI, tlak). Děti se mohou těšit na soutěže.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

žena

Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů