Běh Za novým úsměvem v České Lípě

10. 10. 2017

běh

V sobotu 14. října se od 13 hodin koná v českolipském hlavním parku 2. ročník charitativního běhu na podporu klientů a přátel rozštěpového centra Praha.

Během, moderní formou odpočinkového sportování, chce organizace podporující české rozštěpové pacienty oslovit co nejvíce lidí, kteří by se s rozštěpem obličeje mohli v budoucnu setkat. Lukáš Hejlík, patron pacientů, fandí všem účastníkům běhu. Všeobecná zdravotní pojišťovna je partnerem běhu Za novým úsměvem a rádi přivítáme na svém sobotním stanovišti účastníky i ostatní návštěvníky akce.


Mohlo by vás zajímat

žena

BIG STEP na téma Nábor a HR marketing

11. 4. 2018

Dvoudenní workshop, 11. a 12. dubna v Ostravě, otevřený všem studentům, kteří mají zájem nahlédnout pod pokličku HR oddělení čtyř firem. Chceš poznat, jak funguje pokračování »

zrak

První optika nabídne své služby na klientském pracovišti VZP

15. 3. 2018

Přijďte ve čtvrtek 15. 3. na klientské pracoviště VZP v Sokolovské ul. 662/136b v Praze 8 a odborníci z První optiky vám vyčistí ultrazvukem brýle, případně provedou pokračování »

běh

KaBaL International 2018 v Karviné

15. 3. 2018

VZP podporuje aktivity pro zdravý životní styl, proto je partnerem mezinárodního badmintonového turnaje, který pořádá KaBaL team Karviná, z.s., ve spolupráci s Českým pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct