Běh Za novým úsměvem v České Lípě

10. 10. 2017

běh

V sobotu 14. října se od 13 hodin koná v českolipském hlavním parku 2. ročník charitativního běhu na podporu klientů a přátel rozštěpového centra Praha.

Během, moderní formou odpočinkového sportování, chce organizace podporující české rozštěpové pacienty oslovit co nejvíce lidí, kteří by se s rozštěpem obličeje mohli v budoucnu setkat. Lukáš Hejlík, patron pacientů, fandí všem účastníkům běhu. Všeobecná zdravotní pojišťovna je partnerem běhu Za novým úsměvem a rádi přivítáme na svém sobotním stanovišti účastníky i ostatní návštěvníky akce.

fitness

Litex aerobic show opět v Litomyšli

4. 11. 2017

V sobotu 4. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli pokračování »