Běh Za novým úsměvem v České Lípě

10. 10. 2017

běh

V sobotu 14. října se od 13 hodin koná v českolipském hlavním parku 2. ročník charitativního běhu na podporu klientů a přátel rozštěpového centra Praha.

Během, moderní formou odpočinkového sportování, chce organizace podporující české rozštěpové pacienty oslovit co nejvíce lidí, kteří by se s rozštěpem obličeje mohli v budoucnu setkat. Lukáš Hejlík, patron pacientů, fandí všem účastníkům běhu. Všeobecná zdravotní pojišťovna je partnerem běhu Za novým úsměvem a rádi přivítáme na svém sobotním stanovišti účastníky i ostatní návštěvníky akce.


Mohlo by vás zajímat

fitness

Litex aerobic show opět v Litomyšli

4. 11. 2017

V sobotu 4. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli pokračování »

žena

Big Step na téma HR

25. 10. 2017

Ve středu 25. října se od 9 hodin koná BIG STEP na téma HR. Učte se od nejlepších a poznejte know-how velkých firem. UČ SE OD NEJLEPŠÍCH Chceš získat náskok? pokračování »

běh

Studentský maraton v Praze

18. 10. 2017

Uběhnout společně trasu přes čtyřicet dva kilometrů. To je běžecká výzva, které budou 18. října 2017 čelit studenti středních a vysokých škol, kteří se rozhodnou zapojit se do pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct