Bojujete s jarní únavou? Relaxujte s KPZ!

Využít můžete například nabídky našeho nového partnera - Wellness hotel Rezidence Ambra Luhačovice. Členové Klubu pevného zdraví mají po celý rok 2014 nárok na 15% slevu na všechny pobyty z katalogové nabídky. VZP přispívá navíc všem členům klubu 500 Kč na masáže, solné jeskyně, zábaly a jiné rehabilitační aktivity lázeňského typu, které můžete v hotelu čerpat i přesto, že zde nebudete ubytovaní. Jaké služby v Ambře nabízejí, najdete na  www.hotel-ambra.cz. Relaxujte, zbavte se únavy a přivítejte jaro s novou energií.

Wellness hotel Rezidence Ambra Luhačovice **** je certifikovaný čtyřhvězdičkový wellness hotel s maximem pohody a komfortu, který se nachází v klidné části města, asi 450 metrů od lázeňského centra. Hlavními prioritami hotelu jsou osobní přístup k hostům a kvalita poskytovaných služeb. Díky přízni a důvěře klientů získal hotel v prestižní soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů již dvakrát 1. místo ve Zlínském kraji a tím potvrdil, že patří mezi špičku ubytovacích kapacit v Luhačovicích i blízkém okolí. Příjemné prostředí a nadstandardně prostorné pokoje i apartmány poskytují pohodlí, výborná kuchyně gurmánské zážitky a moderní balneoprovoz Centrum vitality relaxaci a odpočinek.

Hotel má kapacitu 118 základních lůžek a poskytuje ubytování nejvyšší kvality ve 49 jednolůžkových, dvoulůžkových i třílůžkových pokojích a v 10 apartmánech.

V hotelové restauraci mají hosté možnost celodenního stravování. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů a večeře formou teplého bufetu. Nezbytnou součástí a chloubou je hotelový bazén s protiproudy a whirlpoolem, jeden z největších v Luhačovicích. Rozsáhlá nabídka procedur Centra vitality zahrnuje nejen klasické, ale i netradiční wellness zážitky jako je např. Kleopatřina koupel, Magie Mrtvého moře, masáž lávovými kameny nebo pivní koupel. Ke komfortu samozřejmě patří podzemní garáže a parkoviště přímo u hotelu.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na