Chceme znát váš názor. Zúčastněte se soutěže „Vyplň dotazník a vyhraj“

30. 10. 2016

dotazník_bonus_program

Zapojte se do průzkumu spokojenosti klientů a vyhrajte skvělé ceny.

Chcete být mezi těmi šťastnými, kteří vyhrají dárkové balíčky od Terezia Company s.r.o.?

Stačí opravdu málo! Vyplňte dotazník Bonusový program/Klub pevného zdraví, nezapomeňte uvést svůj e-mail a budete zařazeni do slosování o skvělé ceny. Otázek se nemusíte bát, chceme zjistit váš názor, abychom mohli náš bonusový program Klubu pevného zdraví přizpůsobit na míru přímo vám, našim pojištěncům.

Kdy a kde mohu dotazník vyplnit

Od 1. října do 30. listopadu 2016 mohou naši pojištěnci vyplnit dotazník Bonusový program/Klub pevného zdraví, který je k dispozici online nebo do vyčerpání zásob na vybraných pobočkách VZP ČR.

Bližší informace včetně pravidel soutěže najdete na www.klubpevnehozdravi.cz/dotaznik

Třetí ze série dotazníků na klientských pracovištích „Vyplň dotazník a vyhraj – Bonusový program/Klub pevného zdraví“ zná své vítěze.
Výhercům moc gratulujeme!

Výherci byli kontaktováni na uvedený e-mail!

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.