Co dokáží sonické elektrické kartáčky

kpz_sleva

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám dnes přiblížili, jak funguji sonické elektrické kartáčky, a díky čemu jsou lepší než běžné zubní kartáčky. Pokud se rozhodnete pro koupi sonického elektrického kartáčku, s Klubem pevného zdraví máte 15 % slevu.

I děti to bude s kartáčkem bavit

Kdo by v dnešní době neuvítal cokoli, co šetří čas? To je jedna z dalších výhod sonického pomocníka, při čištění zubů se vám výrazně se zkrátí doba, kterou ke kvalitnímu vyčištění zubů potřebujete. Zatímco u velmi jemných kartáčků je k perfektnímu vyčištění zubů zapotřebí 10 až 15 minut na jedno čištění, u sonického dospělým uživatelům postačí 3 až 4 minuty. Celkem tedy 6 až 8 minut denně. U dětí postačí 1-2 minuty. To ocení určitě hlavně děti. Ty navíc mohou vyzkoušet dětskou řadu sonických kamarádů Philips Sonicare for Kids. Na nich je možné nastavit třeba časovač rozdělený na intervaly, tak aby si holky i kluci čistili levé horní zoubky stejně dlouho jako pravé dolní. A ty zbývající samozřejmě také. Dětský sonický zubní kartáček Philips Sonicare for Kids navíc pomáhá dětem čistit zuby déle, lépe a častěji. Možná to rodičům zní trochu jako utopie. Ale. K tomu dětskému kartáčku si můžete zdarma stáhnout aplikaci s roztomilou postavičkou Sparklym, který vaší ratolesti vysvětlí, jak přesně má o zoubky každý den pečovat. Z čištění zubů se tak stane každodenní zábava.

Jak to je se zubní pastou?

Její výběr je samozřejmě také důležitý. Tady ale platí stejné pravidlo jak pro sonické kartáčky, tak jejich manuální kolegy. Doporučuje se jemná zubní pasta bez abrazivních mikročásteček, měly by být také méně pěnivé.

Tip: Krátké video o dětském zubním kartáčku Philips Sonicare for Kids s Bluetooth

U sonického kartáčku ale pasty nepotřebujete moc, stačí trochu zhruba ve velikosti hrášku. Společně s vodou a rychlým tancem stíravého pohybu vám ale už za krátkou chvilku v ústech vykouzlí velmi svěží pocit, a to dokonce i v místech, kam se s klasickým kartáčkem dostanete jen stěží.

Děkujeme společnosti Philips za poskytnutí podkladů pro článek.

První pomoc

První pomoc je okamžitá pomoc poskytnutá zraněnému nebo nemocnému člověku před příjezdem profesionální zdravotní péče. Protože se každý z nás se může dostat do situace, kdy bude potřeba poskytnout první pomoc při úrazu nebo

zdrava_strava_

Zlepšete svůj životní styl