Cvičení jógy s Václavem Krejčíkem a VZP zdarma

23. 11. 2016

žena

Obdrželi jste na našich pobočkách kartičku na cvičení jógy s Václavem Krejčíkem na jeden týden zdarma? Nebo byste si chtěli vyzkoušet jednoduché pozice v pohodlí svého domova? S partnerem Klubu pevného zdraví můžete začít s péčí o své tělo a také duši.

Abyste poznali krásu powerjógy a jógy, vyzkoušejte si cvičení v Energy studiích v Praze. S kartičkou přijďte na jednu z recepcí Energy Studia (Praha 1, Hellichova 1, nebo Praha 2, Uruguayská 11) a aktivujte si svůj jógový týden. Během celého týdne můžete navštěvovat obě studia ZDARMA v rámci řádných rozvrhů. Doporučujeme vám, abyste si vybrali lekci s označením „pro začátečníky“. Cvičení není vhodné pro děti a osoby se zdravotním omezením.

Bude-li se vám cvičení v Energy studiích líbit, můžete se stát členem a využívat neomezeného cvičení, včetně kurzů. Členové klubu pevného zdraví mají 20% slevu na permanentku (10 vstupů) nebo na roční členství pro obě studia.

Další informace naleznete na www.energystudio.cz.

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete pokračování »