Darujte dotek krásy a zdraví

12. 12. 2017

masáže

Darujte svým příbuzným, přátelům, kolegům nebo obchodním partnerům poukaz na masáže, kosmetiku nebo pedikúru do Studia Andrasa, který je partnerem Klubu pevného zdraví.

Ve dnech 12.-31. 12. 2017 získají členové Klubu pevného zdraví při zakoupení dárkových poukazů v hodnotě 3 000 Kč a více ZDARMA poukaz na Relaxační masáž.

Podrobnosti a on-line rezervace na www.studioandrasa.cz.

kpz_sleva

Co dokáží sonické elektrické kartáčky

29. 5. 2018

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám pokračování »