Darujte dotek krásy a zdraví

12. 12. 2017

masáže

Darujte svým příbuzným, přátelům, kolegům nebo obchodním partnerům poukaz na masáže, kosmetiku nebo pedikúru do Studia Andrasa, který je partnerem Klubu pevného zdraví.

Ve dnech 12.-31. 12. 2017 získají členové Klubu pevného zdraví při zakoupení dárkových poukazů v hodnotě 3 000 Kč a více ZDARMA poukaz na Relaxační masáž.

Podrobnosti a on-line rezervace na www.studioandrasa.cz.

masáže

Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se pokračování »