Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

zrak

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO Švarc.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na kompletní nabídku služeb naší pojišťovny, ale také na

  • konzultace s odborníky na téma správný výběr brýlí a čoček a péče o ně
  • měření kondice zraku.

Akce bude oba dva dny probíhat v čase od 10.00 do 15.00 hodin.

OPTIK STUDIO Švarc poskytuje pro členy Klubu pevného zdraví slevu 10 % na zhotovení kompletních dioptrických brýlí. Optiku můžete navštívit na adrese Klatovská třída 26, Plzeň každý všední den od 8.00 do 18.00 hodin.


Mohlo by vás zajímat

cyklistika

Navštivte Ivanovický sportovní den 2017

19. 4. 2017

V sobotu 22. dubna se sejdou v Brně Ivanovicích sportovní nadšenci všech věkových kategorií. Vedle závodů v běhu a na kole je čeká také zábavný program a pokračování »

těhotenství

Závody kočárků v Mostě

19. 4. 2017

V neděli 23. dubna od 15 hodin se v parku Šibeník, ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě, pořádá již 6. ročník závodů kočárků. Pod heslem „mateřská pokračování »

běh

Do Pardubic za špičkovým sportem

7. 4. 2017

Velikonoční sobota bude v Pardubicích patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Vydají se na trať půlmaratonu nebo lidového běhu, která povede centrem města pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct