Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

den dětí

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56.

Pro děti bude připraveno velké množství soutěží a atrakcí. U příležitosti oslav 20. výročí vzniku Dopravního podniku Ústí nad Labem se návštěvníci mohou zúčastnit křestu autobusů, prohlédnout si vozový park a zázemí. Svou práci předvedou hasiči, psovodi s policejními psy či záchranáři. Nebude chybět BESIP či dětské dopravní hřiště. Na této akci budou i zástupci Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří zájemcům mj. nabídnou informace o příspěvcích pro klienty nebo o Klubu pevného zdraví.

cyklistika

Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne za účasti VZP v Českých pokračování »

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

lékař

8. Den Pardubické nemocnice

15. 6. 2017

Pardubická nemocnice i v letošním roce pořádá Den nemocnice s večerním promítáním filmu. Koná se ve středu 21. června a pro návštěvníky je pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.