Dny zdraví v Domě techniky Pardubice

25. 10. 2016

zdrava_strava2

Dům techniky Pardubice spol. s r. o. pořádá ve dnech 24. až 26. listopadu 2016 východočeskou odbornou výstavu zaměřenou na zdraví.

Výstava je určena pro odborníky ze zdravotnických zařízení, z oblasti sociálních služeb, rehabilitačních ústavů, stacionářů, ale také pro veřejnost, která se zajímá o svůj zdravotní stav, zdravý životní styl nebo vzdělávání v oblasti medicíny.

Prezentovat se bude více než šedesát firem, které představí např. kompenzační a rehabilitační pomůcky, potřeby pro zdravotnictví, klasickou a přírodní medicínu, diagnostické a rehabilitační přístroje, tejpování, alternativní léčebné metody, léčebnou a dekorativní kosmetiku nebo potravinové doplňky.

Připraveny jsou přednášky lékařů, fyzioterapeutů, pedagogů a dalších odborníků. Po jejich ukončení mohou návštěvníci konzultovat své dotazy v otevřených odborných poradnách – např. k tématu očkování, zubní hygieny, detoxikace, sportovní medicíny, kouření, diabetu, epilepsie apod. 

VZP ČR, partner výstavy, poskytne návštěvníkům informace o příspěvcích pro klienty, zároveň se zájemci mohou zapojit do slosovací ankety o věcné ceny. Ve spolupráci s partnery KPZ bude na stanovišti VZP ČR k dispozici bezplatné měření tělesných hodnot zajištěné společností NUTRISTYL a podologický screening zajištěný společností MEDsport Hradec Králové s.r.o. 

Ing. Zdeňka Kamenická
Specialistka marketingu a komunikace


Mohlo by vás zajímat

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub pokračování »

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct