Halloween s VZP v Dolních Břežanech

6. 10. 2016

den dětí

Poslední říjnový večer, v předvečer svátku Všech svatých, se nese ve znamení oslav Halloweenu. Kořeny svátku sahají až do dob před naším letopočtem, kdy Keltové slavili v tento den konec léta a příchod nového roku. Letos si můžete tento svátek užít s VZP a Centrem Břežánek v obci Dolní Břežany.

Oslava Halloweenu se uskuteční v neděli 30. října od 16 hodin v ulici U Náměstí - před Centrem Břežánek. Těšit se můžete na lampionový průvod, Halloweenské Street dance vystoupení dětí ze Základní umělecké školy a dětskou diskotéku v maskách. Chybět nebude ani tombola a stánky s občerstvením.

Ve stanu VZP se dozvíte, jaké aktuální benefity pro rodiny s dětmi můžete čerpat, také jak se přihlásit do Klubu pevného zdraví či jak začít využívat aplikaci Moje VZP.

Vstup je zdarma a pro dopravu můžete využít autobusovou linku č. 331 a 333 z Kačerova, výstup ve stanici Dolní Břežany - náměstí.


Mohlo by vás zajímat

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete pokračování »

deti

Lounská bruslička

5. 1. 2017

V sobotu 7. ledna se na Městském zimním stadionu v Lounech koná celodenní soutěž v krasobruslení pro děti v mnoha kategoriích. U stánku Všeobecné pokračování »

zrak

Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct