Halloween s VZP v Dolních Břežanech

6. 10. 2016

den dětí

Poslední říjnový večer, v předvečer svátku Všech svatých, se nese ve znamení oslav Halloweenu. Kořeny svátku sahají až do dob před naším letopočtem, kdy Keltové slavili v tento den konec léta a příchod nového roku. Letos si můžete tento svátek užít s VZP a Centrem Břežánek v obci Dolní Břežany.

Oslava Halloweenu se uskuteční v neděli 30. října od 16 hodin v ulici U Náměstí - před Centrem Břežánek. Těšit se můžete na lampionový průvod, Halloweenské Street dance vystoupení dětí ze Základní umělecké školy a dětskou diskotéku v maskách. Chybět nebude ani tombola a stánky s občerstvením.

Ve stanu VZP se dozvíte, jaké aktuální benefity pro rodiny s dětmi můžete čerpat, také jak se přihlásit do Klubu pevného zdraví či jak začít využívat aplikaci Moje VZP.

Vstup je zdarma a pro dopravu můžete využít autobusovou linku č. 331 a 333 z Kačerova, výstup ve stanici Dolní Břežany - náměstí.

cyklistika

Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne za účasti VZP v Českých pokračování »

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

den dětí

Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

15. 6. 2017

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56. Pro děti bude připraveno velké množství soutěží pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.