Halloween s VZP v Dolních Břežanech

6. 10. 2016

den dětí

Poslední říjnový večer, v předvečer svátku Všech svatých, se nese ve znamení oslav Halloweenu. Kořeny svátku sahají až do dob před naším letopočtem, kdy Keltové slavili v tento den konec léta a příchod nového roku. Letos si můžete tento svátek užít s VZP a Centrem Břežánek v obci Dolní Břežany.

Oslava Halloweenu se uskuteční v neděli 30. října od 16 hodin v ulici U Náměstí - před Centrem Břežánek. Těšit se můžete na lampionový průvod, Halloweenské Street dance vystoupení dětí ze Základní umělecké školy a dětskou diskotéku v maskách. Chybět nebude ani tombola a stánky s občerstvením.

Ve stanu VZP se dozvíte, jaké aktuální benefity pro rodiny s dětmi můžete čerpat, také jak se přihlásit do Klubu pevného zdraví či jak začít využívat aplikaci Moje VZP.

Vstup je zdarma a pro dopravu můžete využít autobusovou linku č. 331 a 333 z Kačerova, výstup ve stanici Dolní Břežany - náměstí.

deti

Udělejte dětem i sobě radost a přijeďte na mašinky do Království železnic

23. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví zve do své výjimečné expozice v Praze a nabízí pro děti vstup zdarma. Uvidíte zde téměř 600 m2 modelových kolejišť, na pokračování »