Halloween s VZP v Dolních Břežanech

6. 10. 2016

den dětí

Poslední říjnový večer, v předvečer svátku Všech svatých, se nese ve znamení oslav Halloweenu. Kořeny svátku sahají až do dob před naším letopočtem, kdy Keltové slavili v tento den konec léta a příchod nového roku. Letos si můžete tento svátek užít s VZP a Centrem Břežánek v obci Dolní Břežany.

Oslava Halloweenu se uskuteční v neděli 30. října od 16 hodin v ulici U Náměstí - před Centrem Břežánek. Těšit se můžete na lampionový průvod, Halloweenské Street dance vystoupení dětí ze Základní umělecké školy a dětskou diskotéku v maskách. Chybět nebude ani tombola a stánky s občerstvením.

Ve stanu VZP se dozvíte, jaké aktuální benefity pro rodiny s dětmi můžete čerpat, také jak se přihlásit do Klubu pevného zdraví či jak začít využívat aplikaci Moje VZP.

Vstup je zdarma a pro dopravu můžete využít autobusovou linku č. 331 a 333 z Kačerova, výstup ve stanici Dolní Břežany - náměstí.

cyklistika

Navštivte Ivanovický sportovní den 2017

19. 4. 2017

V sobotu 22. dubna se sejdou v Brně Ivanovicích sportovní nadšenci všech věkových kategorií. Vedle závodů v běhu a na kole je čeká také zábavný program a pokračování »

těhotenství

Závody kočárků v Mostě

19. 4. 2017

V neděli 23. dubna od 15 hodin se v parku Šibeník, ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě, pořádá již 6. ročník závodů kočárků. Pod heslem „mateřská pokračování »

běh

Do Pardubic za špičkovým sportem

7. 4. 2017

Velikonoční sobota bude v Pardubicích patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Vydají se na trať půlmaratonu nebo lidového běhu, která povede centrem města pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.