Jihočeský festival zdraví v Třeboni

20. 9. 2018

zdrava_strava_

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví.

Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“. Hlavní pozornost bude věnována péči o zdraví, zdravému životnímu stylu a zdravému rozumu.

V rámci hlavního programu vystoupí MUDr. František Pfeifer na téma neurologie. Probíhat budou další besedy na téma zdravý životní styl, péče o zdraví, relaxace a sport.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na hudbu, tanec, soutěže a třeba i ukázku práce místní hasičů.

Během celého dne budou zástupci VZP v červenobílém stanu poskytovat informace o příspěvcích z fondu prevence, o partnerech Klubu pevného zdraví a zodpoví dotazy z oblasti veřejného zdravotního pojištění.

Akce je plánovaná v čase od 10.00 do 16.00 hodin.

lekar_

Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká pokračování »

Karcinom

Rakovině prsu ročně podlehne 1 900 žen. VZP svým klientkám teď nově přidá na vyšetření 300 Kč

1. 9. 2018

V České republice je každý rok diagnostikována rakovina prsů 7 000 žen. Jde v současnosti o jeden z nejzávažnějších problémů, neboť na následky tohoto onemocnění zemře pokračování »

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.