KaBaL International 2018 v Karviné

15. 3. 2018

běh

VZP podporuje aktivity pro zdravý životní styl, proto je partnerem mezinárodního badmintonového turnaje, který pořádá KaBaL team Karviná, z.s., ve spolupráci s Českým badmintonovým svazem, z.s.

Akce KaBaL International Karviná 2018 se uskuteční 15.-18. března 2018 v Karviné.

Mezinárodní turnaj patří do kategorie International Series. Čekají vás dvouhry mužů/žen, čtyřhry mužů/žen a smíšená čtyřhra, těšit se můžete na hráče z 34 zemí a bohatý doprovodný program, který zajistí partneři akce. Turnaj bude probíhat na 5 kurtech.

Kvalifikace začne už ve čtvrtek 15. 3. 2018 v 9.00 v hale STaRS Karviná.

Na akci najdete také stánek VZP, kde se budete moci seznámit s přehledem služeb VZP, včetně široké škály benefitů.

Více k turnaji naleznete v odkazu zde: http://www.kabalteam.cz/international2018

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

žena

Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou pokračování »

žena

Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.