Matrace Magniflex nově partnerem Klubu pevného zdraví

„Stejně jako kvalitní strava vyživuje tělo, kvalitní odpočinek posiluje mysl.“ Tuto filozofii a zaměření mají technici společnosti Magniflex na paměti při navrhování produktů pro zdravý spánek. Magniflex, nový partner Klubu pevného zdraví, poskytuje 10% slevu na všechny matrace, anatomické polštáře a zdravotní příslušenství.

V Magniflexu vedou aktivní výzkum a realizují studie v oblasti spánku a relaxace. To, co odlišuje Magniflex od konkurentů jak na italském, tak i na celosvětovém trhu, jsou produkty, které přinášejí spotřebiteli skutečnou přidanou hodnotu.

• Nejvyšší zdravotní certifikace ,,Medical Device Class One“. Tato certifikace zaručuje, že výrobek je zdravotním produktem první kategorie a má sníženou sazbu DPH na 15 %.
  • Certifikát ACA, který byl udělen matraci Magnistretch, potvrzuje příznivé účinky na protažení a uvolnění páteře. Prokazatelně vede ke zmírnění bolestí zad a kromě toho řeší potíže s výhřezem ploténky, sesedáním páteře a problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti.
  • Vlastní patentované pěny
  • Vysoce kvalitní potahy
  • Patent na vakuové balení matrací
  • Důraz na ekologii
  • Dodavatel s více jak 50letou tradicí
  • Špičkové poradenství v oblasti zdravého spaní

Navštivte jeden ze showroomů v Praze nebo se ptejte u obchodních partnerů na matrace Magniflex. Kontaktní údaje naleznete na www.magniflex.cz.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na