Matrace Magniflex v Klubu pevného zdraví

Magniflex, partner Klubu pevného zdraví, poskytuje 10% slevu na všechny matrace, anatomické polštáře a zdravotní příslušenství.

„Stejně jako kvalitní strava vyživuje tělo, kvalitní odpočinek posiluje mysl.“ Tuto filozofii a zaměření mají technici společnosti Magniflex na paměti při navrhování produktů pro zdravý spánek.

BABY LINE

Spánek našich nejmenších je velmi důležitý, protože je provází kouzelným světem pohádkových snů a připravuje je na další úžasné dny, plné nových zážitků. Magniflex proto vyvinul kolekci Fiaba, určenou pro potřeby klidného a bezpečného spánku dětí. Vnitřní vrstva patentované studené pěny poskytuje dětskému tělíčku nejvhodnější ortopedickou podporu, která jim umožňuje zdravý růst a vývin během spánku. Potah ze 100% přírodní bambusové viskózy a bio bavlny zajišťuje maximální prodyšnost, respektuje i tu nejcitlivější dětskou pokožku a působí revitalizačně. Matrace Fiaba 5 Plus představuje absolutní vrchol v produkci firmy. Vedle všech výše uvedených pozitivních funkcí na dětské tělo byla vyvinuta s cílem zabránit jedné z možných příčin syndromu náhlého úmrtí kojence. Představuje revoluční řešení v prodyšnosti dětských matrací i poté, co se dítě obrátí obličejem do matrace.

RELAXSAN

Magniflex myslí i na ty, kteří hledají kompromis mezi kvalitou a cenou. Italský výrobce Magniflex vedle prémiových řad nabízí i řadu Relaxsan. Tato kolekce nabízí celkem pět matrací, z nichž tři podléhají nejvyšším zdravotním atestacím. Zbylé dvě bez vyšší vrstvy paměťové pěny jsou vhodné pro děti, neboť paměťová pěna není doporučována dětem do 15 let.

Navštivte jeden ze showroomů v Praze nebo se ptejte u obchodních partnerů na matrace Magniflex. Kontaktní údaje naleznete na www.magniflex.cz.

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý závod bude zahrnovat 3 dílčí běhy – kratší běh do vrchu s