Navštivte maďarské termální lázně s novým partnerem KPZ

22. 11. 2016

masáže

Odpočinek a relaxace s léčivými termálními prameny, výtečná kuchyně, vinné sklípky, historická města, to je Maďarsko. Skvělé místo ke strávení vaší dovolené. Nový partner Klubu pevného zdraví, Cestovní agentura CESTA, vám pomůže s výběrem.

Cestovní agentura zajišťuje autobusové zájezdy do maďarských a také slovenských termálních lázní - Harkány, Bükfürdö, Zalakaros, Sárvár, Eger, Kehidakustány, Celldömölk, Gyula, Nový Smokovec. Ať si vyberete týdenní pobyt, prodloužený víkend anebo zájezd o svátcích, využijte slevu 15% pro člena Klubu pevného zdraví.

Při on-line objednávce na www.ckcesta.cz do objednávky uvádějte slevový kód VZPCK2017.


Mohlo by vás zajímat

zrak

Den zdraví s Optikou ZooM

9. 9. 2016

Dne 14. 9. 2016 se na klientském pracovišti VZP ve Strakonicích uskuteční Den zdraví s Optikou Zoom, která je partnerem Klubu pevného zdraví. Návštěvníci se pokračování »

kpz_sleva

Fyzioterapie Hanajová – partner Klubu pevného zdraví

21. 7. 2016

Speciální prázdninovou akci připravil pro členy Klubu pevného zdraví náš nový partner „Fyzioterapie Hanajová“, sídlící v ulici Komenského 15 pokračování »

kpz_sleva

Mimořádná nabídka pro členy KPZ na měsíc listopad a prosinec

20. 10. 2015

Až do konce roku 2015 jsou pro členy KPZ připraveny ještě atraktivnější výhody v podobě speciálních slev u partnerů Klubu pevného zdraví v Pardubicích.  Partneři KPZ pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct