Navštivte maďarské termální lázně s novým partnerem KPZ

22. 11. 2016

masáže

Odpočinek a relaxace s léčivými termálními prameny, výtečná kuchyně, vinné sklípky, historická města, to je Maďarsko. Skvělé místo ke strávení vaší dovolené. Nový partner Klubu pevného zdraví, Cestovní agentura CESTA, vám pomůže s výběrem.

Cestovní agentura zajišťuje autobusové zájezdy do maďarských a také slovenských termálních lázní - Harkány, Bükfürdö, Zalakaros, Sárvár, Eger, Kehidakustány, Celldömölk, Gyula, Nový Smokovec. Ať si vyberete týdenní pobyt, prodloužený víkend anebo zájezd o svátcích, využijte slevu 15% pro člena Klubu pevného zdraví.

Při on-line objednávce na www.ckcesta.cz do objednávky uvádějte slevový kód VZPCK2017.


Mohlo by vás zajímat

dovolená_2

Na co si dát pozor na cestách

21. 8. 2017

Češi milují letní dovolené v zahraničí. Každý rok jich vycestuje víc než v roce předešlém a tento trend stále pokračuje. K nejnavštěvovanějším pokračování »

běh

Poznejte nového partnera Klubu pevného zdraví - naBOSo

9. 8. 2017

Obujte se každý den do lepšího života naBOSo a poznejte bosé boty (barefooty) s mnohými zdravotními výhodami oproti klasické obuvi. Nový partner Klubu pevného pokračování »

masáže

Získejte vstupní konzultaci výživového poradenství zdarma

1. 8. 2017

Partner Klubu pevného zdraví Štěpánka Procházková je akreditovaná výživová poradkyně a propagátorka zdravého hubnutí bez doplňků stravy s odbornou pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct