Navštivte maďarské termální lázně s novým partnerem KPZ

22. 11. 2016

masáže

Odpočinek a relaxace s léčivými termálními prameny, výtečná kuchyně, vinné sklípky, historická města, to je Maďarsko. Skvělé místo ke strávení vaší dovolené. Nový partner Klubu pevného zdraví, Cestovní agentura CESTA, vám pomůže s výběrem.

Cestovní agentura zajišťuje autobusové zájezdy do maďarských a také slovenských termálních lázní - Harkány, Bükfürdö, Zalakaros, Sárvár, Eger, Kehidakustány, Celldömölk, Gyula, Nový Smokovec. Ať si vyberete týdenní pobyt, prodloužený víkend anebo zájezd o svátcích, využijte slevu 15% pro člena Klubu pevného zdraví.

Při on-line objednávce na www.ckcesta.cz do objednávky uvádějte slevový kód VZPCK2017.

kpz_sleva

Squash v Horoměřicích – multifunkční partner Klubu pevného zdraví

8. 2. 2017

Sportovní a společenské centrum REPOS CENTRE v Horoměřicích, obecně známé jako SQUASH Horoměřice, je podnikem s rodinnou atmosférou, osobním přístupem a vstřícností ke pokračování »

kpz_sleva

Představujeme Chytrulky - nového partnera Klubu pevného zdraví

23. 1. 2017

Komunitní centrum pro maminky s dětmi funguje v Hradci Králové druhým rokem a nabízí široké spektrum kurzů pro děti a jejich rodiče. Centrum Chytrulky, partner Klubu pokračování »

zrak

Den zdraví s Optikou ZooM

9. 9. 2016

Dne 14. 9. 2016 se na klientském pracovišti VZP ve Strakonicích uskuteční Den zdraví s Optikou Zoom, která je partnerem Klubu pevného zdraví. Návštěvníci se pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.