Nechte si zdarma změřit zrak i periferní vidění v Erste Optik

13. 2. 2018

zrak

Partner Klubu pevného zdraví První optika pro vás připravil měření zraku zdarma v příjemném prostředí pobočky Erste Optik ve Štefánikově ulici 52, Praha 5.

Nutností je objednat se předem, aby byl vyhrazen dostatečný časový prostor. Kontakty pro objednání: tel. č. 603 193 823, info@ersteoptik.cz.

Údaje o výsledcích měření, vašich potřebách a požadavcích budou předány na pobočku První optiky, kterou si sami vyberete pro nákup brýlí za výhodné ceny. Zde vám také s výběrem obrouček i vhodných dioptrických skel poradí a poskytnou zdarma servis brýlí, které již nosíte.

Sleva 30 % na nákup brýlí se vztahuje na pobočky První optiky s výjimkou pobočky Erste optik.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

žena

Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou pokračování »

žena

Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální pokračování »