Plaveme prsa v Mostě

10. 10. 2017

mk

Všeobecná zdravotní pojišťovna je partnerem osvětové akce Plaveme prsa, která se koná v sobotu 14. října od 10 do 17 hodin v Aquadromu Most.

Jedná se o tradiční osvětovou akci, která má zviditelnit nádorové onemocnění prsu a poukázat na důležitost jeho prevence a včasného odhalení. Přijďte podpořit dobrou věc.

fitness

Litex aerobic show opět v Litomyšli

4. 11. 2017

V sobotu 4. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli pokračování »