Poznejte nového partnera Klubu pevného zdraví - naBOSo

9. 8. 2017

běh

Obujte se každý den do lepšího života naBOSo a poznejte bosé boty (barefooty) s mnohými zdravotními výhodami oproti klasické obuvi. Nový partner Klubu pevného zdraví nabízí nejširší výběr bosých bot v České republice. Členové mohou získat zajímavé cenové zvýhodnění.

Odborný personál vám ve dvou prodejnách, v Praze 6 a Praze 4, poradí při výběru té správné bosé boty a prozradí, jak správně chodit, držet tělo a klást nohu. Jak zdravě běhat, se můžete naučit v klinice zdravého pohybu, kde získáte lekci s 50% slevou.

V nabídce partnera jsou bosé boty domácích i světových výrobců, např. Vivobarefoot, Feelmax, Sole Runner, Ahinsa, Leguano, Sockwa, ZeaZooKids a mnoho dalších, také prstové ponožky, rovnače prstů Correct Toes, fyzioterapeutický kořenový koberec Rooty Rug a další doplňky.

Kompletní nabídku naleznete na www.naboso.cz, kde můžete objednávat on-line.
Slevové kódy uvádějte do poznámky objednávky, jejich znění naleznete zde:

Při osobní návštěvě bude sleva poskytnuta po prokázání se kartou člena Klubu pevného zdraví.

masáže

Získejte vstupní konzultaci výživového poradenství zdarma

1. 8. 2017

Partner Klubu pevného zdraví Štěpánka Procházková je akreditovaná výživová poradkyně a propagátorka zdravého hubnutí bez doplňků stravy s odbornou pokračování »

zrak

Vyberte si vhodné brýle pro řízení automobilu

1. 8. 2017

Partner Klubu pevného zdraví První optika vám může pomoci s výběrem brýlí. Díky kvalitním brýlím se pak můžete lépe vyrovnat s různými projevy pokračování »

kpz_sleva

Squash v Horoměřicích – multifunkční partner Klubu pevného zdraví

8. 2. 2017

Sportovní a společenské centrum REPOS CENTRE v Horoměřicích, obecně známé jako SQUASH Horoměřice, je podnikem s rodinnou atmosférou, osobním přístupem a vstřícností ke pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.