Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

lekar_

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“.

Její zaměření se týká prevence některých onkologických onemocnění. Budou představeny preventivní programy Všeobecné zdravotní pojišťovny, které jsou zaměřeny na prevenci onemocnění prsu, prostaty, děložního čípku a celostní preventivní onkologické vyšetření. Programy jsou určeny mnoha věkovým skupinám. Srdečně jsou zváni všichni, kterým není lhostejné své zdraví a zdraví svých blízkých.

Akce se koná 26. 9. 2018 od 10.00 do 14.00 hod. ve vestibulu pavilonu E.

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření pokračování »

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.