Rehabilitace Kateřina s.r.o. zve na zámek Jílové

27. 10. 2016

kpz_sleva

V pátek 4. listopadu od 11 do 14 hodin pořádá náš partner Klubu pevného zdraví Den otevřených dveří na zámku Jílové u Děčína.

Veřejnost si může prohlédnout moderní prostory Rehabilitace Kateřina, jejíž jedna z poboček sídlí právě v zámeckých prostorech. Pracovníci rehabilitace vám představí novinku - novozélandské ortopedické vložky Formthotics. Součástí akce bude prodejní výstava obrázků hendikepovaných dětí Hendi – Hvězdy z Děčína. Informace o zdravotním pojištění, příspěvcích na preventivní programy či o partnerech Klubu pevného zdraví se dozvíte od pracovníků Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří budou na Dni otevřených dveří přítomni.

Rehabilitace Kateřina je naším dlouhodobým partnerem, který poskytuje 20% slevu na veškeré služby členům Klubu pevného zdraví. Slevy můžete čerpat ve čtyřech pobočkách REHKAT, více se dozvíte na www.rehkat.cz.  

Ing. Blanka Drescherová
specialistka služeb klientům


Mohlo by vás zajímat

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete pokračování »

masáže

Navštivte maďarské termální lázně s novým partnerem KPZ

22. 11. 2016

Odpočinek a relaxace s léčivými termálními prameny, výtečná kuchyně, vinné sklípky, historická města, to je Maďarsko. Skvělé místo ke strávení pokračování »

zrak

Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct