Rehabilitace Kateřina s.r.o. zve na zámek Jílové

27. 10. 2016

kpz_sleva

V pátek 4. listopadu od 11 do 14 hodin pořádá náš partner Klubu pevného zdraví Den otevřených dveří na zámku Jílové u Děčína.

Veřejnost si může prohlédnout moderní prostory Rehabilitace Kateřina, jejíž jedna z poboček sídlí právě v zámeckých prostorech. Pracovníci rehabilitace vám představí novinku - novozélandské ortopedické vložky Formthotics. Součástí akce bude prodejní výstava obrázků hendikepovaných dětí Hendi – Hvězdy z Děčína. Informace o zdravotním pojištění, příspěvcích na preventivní programy či o partnerech Klubu pevného zdraví se dozvíte od pracovníků Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří budou na Dni otevřených dveří přítomni.

Rehabilitace Kateřina je naším dlouhodobým partnerem, který poskytuje 20% slevu na veškeré služby členům Klubu pevného zdraví. Slevy můžete čerpat ve čtyřech pobočkách REHKAT, více se dozvíte na www.rehkat.cz.  

Ing. Blanka Drescherová
specialistka služeb klientům


Mohlo by vás zajímat

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub pokračování »

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct