Sportovní víkend v NC Královo Pole

7. 10. 2016

fitness

Začátek října probíhá v brněnském Nákupním centru Královo Pole ve znamení sportu.

Na víkend 8.-9. října připravilo centrum pro své zákazníky možnost vyzkoušet si různé sportovní aktivity, zhlédnout exhibice aikidó, kenjutsu, capoeriy, taekwonda, kickboxu a dalších bojových sportů a zasoutěžit si o věcné sportovní ceny i o poukázky do partnerských prodejen. Všichni soutěžící získají funkční potítko a každý návštěvník centra bude moci využít speciální slevy ve sportovních obchodech Vitaland a Meatfly.

Ve stánku Všeobecné zdravotní pojišťovny nabídneme zájemcům měření tělesných hodnot a informace o zdravotním pojištění i o benefitech pro klienty VZP.

Podrobné informace a program akce jsou k dispozici na webu NC Královo Pole.

deti

Udělejte dětem i sobě radost a přijeďte na mašinky do Království železnic

23. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví zve do své výjimečné expozice v Praze a nabízí pro děti vstup zdarma. Uvidíte zde téměř 600 m2 modelových kolejišť, na pokračování »