Sportovní víkend v NC Královo Pole

7. 10. 2016

fitness

Začátek října probíhá v brněnském Nákupním centru Královo Pole ve znamení sportu.

Na víkend 8.-9. října připravilo centrum pro své zákazníky možnost vyzkoušet si různé sportovní aktivity, zhlédnout exhibice aikidó, kenjutsu, capoeriy, taekwonda, kickboxu a dalších bojových sportů a zasoutěžit si o věcné sportovní ceny i o poukázky do partnerských prodejen. Všichni soutěžící získají funkční potítko a každý návštěvník centra bude moci využít speciální slevy ve sportovních obchodech Vitaland a Meatfly.

Ve stánku Všeobecné zdravotní pojišťovny nabídneme zájemcům měření tělesných hodnot a informace o zdravotním pojištění i o benefitech pro klienty VZP. 

Podrobné informace a program akce jsou k dispozici na webu NC Královo Pole.


Mohlo by vás zajímat

deti

Udělejte dětem i sobě radost a přijeďte na mašinky do Království železnic

23. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví zve do své výjimečné expozice v Praze a nabízí pro děti vstup zdarma. Uvidíte zde téměř 600 m2 modelových kolejišť, na pokračování »

mk

S Mořským koníkem bude jezdit dvakrát víc dětí. VZP navíc díky e-aukci snížila cenu o 190 miliónů

16. 1. 2018

VZP pošle letos k moři v rámci třítýdenních ozdravných pobytů Mořský koník téměř dvakrát víc chronicky nemocných dětí než loni. Jejich rodiče pokračování »

zpěv

Zazpívejte si koledy s Deníkem a VZP

13. 12. 2017

Již po sedmé se uskuteční akce regionálních Deníků pod názvem Česko zpívá koledy. Největší sbor koledníků spustí ve středu 13. prosince přesně v 18 hodin pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct