Sportovní víkend v NC Královo Pole

7. 10. 2016

fitness

Začátek října probíhá v brněnském Nákupním centru Královo Pole ve znamení sportu.

Na víkend 8.-9. října připravilo centrum pro své zákazníky možnost vyzkoušet si různé sportovní aktivity, zhlédnout exhibice aikidó, kenjutsu, capoeriy, taekwonda, kickboxu a dalších bojových sportů a zasoutěžit si o věcné sportovní ceny i o poukázky do partnerských prodejen. Všichni soutěžící získají funkční potítko a každý návštěvník centra bude moci využít speciální slevy ve sportovních obchodech Vitaland a Meatfly.

Ve stánku Všeobecné zdravotní pojišťovny nabídneme zájemcům měření tělesných hodnot a informace o zdravotním pojištění i o benefitech pro klienty VZP.

Podrobné informace a program akce jsou k dispozici na webu NC Královo Pole.

cyklistika

Navštivte Ivanovický sportovní den 2017

19. 4. 2017

V sobotu 22. dubna se sejdou v Brně Ivanovicích sportovní nadšenci všech věkových kategorií. Vedle závodů v běhu a na kole je čeká také zábavný program a pokračování »

těhotenství

Závody kočárků v Mostě

19. 4. 2017

V neděli 23. dubna od 15 hodin se v parku Šibeník, ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě, pořádá již 6. ročník závodů kočárků. Pod heslem „mateřská pokračování »

běh

Do Pardubic za špičkovým sportem

7. 4. 2017

Velikonoční sobota bude v Pardubicích patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Vydají se na trať půlmaratonu nebo lidového běhu, která povede centrem města pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.