Sportovní víkend v NC Královo Pole

7. 10. 2016

fitness

Začátek října probíhá v brněnském Nákupním centru Královo Pole ve znamení sportu.

Na víkend 8.-9. října připravilo centrum pro své zákazníky možnost vyzkoušet si různé sportovní aktivity, zhlédnout exhibice aikidó, kenjutsu, capoeriy, taekwonda, kickboxu a dalších bojových sportů a zasoutěžit si o věcné sportovní ceny i o poukázky do partnerských prodejen. Všichni soutěžící získají funkční potítko a každý návštěvník centra bude moci využít speciální slevy ve sportovních obchodech Vitaland a Meatfly.

Ve stánku Všeobecné zdravotní pojišťovny nabídneme zájemcům měření tělesných hodnot a informace o zdravotním pojištění i o benefitech pro klienty VZP.

Podrobné informace a program akce jsou k dispozici na webu NC Královo Pole.

cyklistika

Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne za účasti VZP v Českých pokračování »

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

den dětí

Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

15. 6. 2017

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56. Pro děti bude připraveno velké množství soutěží pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.