Sportovní víkend v NC Královo Pole

7. 10. 2016

fitness

Začátek října probíhá v brněnském Nákupním centru Královo Pole ve znamení sportu.

Na víkend 8.-9. října připravilo centrum pro své zákazníky možnost vyzkoušet si různé sportovní aktivity, zhlédnout exhibice aikidó, kenjutsu, capoeriy, taekwonda, kickboxu a dalších bojových sportů a zasoutěžit si o věcné sportovní ceny i o poukázky do partnerských prodejen. Všichni soutěžící získají funkční potítko a každý návštěvník centra bude moci využít speciální slevy ve sportovních obchodech Vitaland a Meatfly.

Ve stánku Všeobecné zdravotní pojišťovny nabídneme zájemcům měření tělesných hodnot a informace o zdravotním pojištění i o benefitech pro klienty VZP.

Podrobné informace a program akce jsou k dispozici na webu NC Královo Pole.

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete pokračování »

deti

Lounská bruslička

5. 1. 2017

V sobotu 7. ledna se na Městském zimním stadionu v Lounech koná celodenní soutěž v krasobruslení pro děti v mnoha kategoriích. U stánku Všeobecné pokračování »

zrak

Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.