Studentský maraton v Praze

18. 10. 2017

běh

Uběhnout společně trasu přes čtyřicet dva kilometrů. To je běžecká výzva, které budou 18. října 2017 čelit studenti středních a vysokých škol, kteří se rozhodnou zapojit se do Studentského maratonu v Praze.

Maratonový štafetový závod odstartuje v 10.00 na Výstavišti v Praze 7. Pro závodníky je připravený okruh o délce 4.219,5 metrů, který vede přes park Stromovka. Celkem musí jednotlivý běžecký tým zvládnout 42 kilometrů a 195 metrů.

Studentský maraton však nebude jen o sportovních výkonech. „V průběhu dne budou moci studenti podpořit charitativní projekt Pošli skejty do Barmy, který se snaží nashromáždit skateboardové vybavení pro děti a mládež v Barmě,“ vysvětlila Jiřina Faloutová z pořádající organizace Dělej co tě baví.

Doprovodný program pak doplní soutěže, workshopy, ukázka zdravé stravy či informace o samovyšetření prsu a varlat. Studenti si také mohou nechat změřit tělesný tuk a poměr svalů a vody v těle u stánku Všeobecné zdravotní pojišťovny.

fitness

Litex aerobic show opět v Litomyšli

4. 11. 2017

V sobotu 4. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli pokračování »