Vánoční soutěž

4. 12. 2017

vanoce

Nezmeškejte naši Vánoční soutěž, která probíhá od 4. 12. do 15. 12. 2017. Soutěžit můžete o 140 skvělých dárků jako např. o sportovní vybavení, doplňky stravy, sonický zubní kartáček, poukázky do fitness či na nákup zboží atd. Soutěže se můžete zúčastnit na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví. Stačí, když dáte našemu postu na FB like a okomentujete ho „Vánoce s KPZ“. Budeme losovat 52 výherců, takže šance na výhru je velká!

Výsledky soutěže budou zveřejněny 18. prosince nejpozději v 16.00 hodin.

Partneři soutěže jsou Philips Sonicare, Mamavis, Litex, Albatros Media, Lion Sport, Country Life, Společenské hry.cz, Detoa, Contours a Terezia Company.


Mohlo by vás zajímat

masáže

Darujte dotek krásy a zdraví

12. 12. 2017

Darujte svým příbuzným, přátelům, kolegům nebo obchodním partnerům poukaz na masáže, kosmetiku nebo pedikúru do Studia Andrasa, který je partnerem Klubu pevného pokračování »

lékař

Jubilejní Krajský diabetologický den v Jihlavě

11. 12. 2017

Ve čtvrtek 23. listopadu se v Jihlavě uskutečnil již X. Krajský diabetologický den ve spolupráci Kraje Vysočina, Státního zdravotního ústavu a VZP ČR. Akci zahájil hejtman pokračování »

lékař

VZP na Pelhřimovském chirurgickém dni 2017

11. 12. 2017

V pátek 24. listopadu se uskutečnil další ročník Pelhřimovského chirurgického dne, kterého se zúčastnili také hosté z vedení RP Brno. Účastníci pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct