Velká letní soutěž „Prázdniny s KPZ“ startuje už 1. července. Nenechte si ujít skvělé výhry!

Členové Klubu pevného zdraví budou moci soutěžit o poukázky na sestavení jídelníčku, do fitka, celou řadu vitaminů, doplňků stravy a mnoho dalších hodnotných cen od partnerů KPZ.

Chcete i vy patřit mezi šťastné výherce?

Stačí nahrát na Facebook svou fotku označenou hashtagem #prazdninyskpz #klubpevnehozdravi na téma daného soutěžního kola a pak jen čekat na slosování. Každých 14 dnů losujeme 3 výherce.

Soutěž trvá od 1. 7. do 31. 8. 2016 a je rozdělena do čtyř kol, z nichž každé má jiné soutěžní téma. Jednotlivá soutěžní kola budou odstartována 1. 7., 15. 7., 29. 7. a  12. 8. 2016 na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví a webových stránkách.

Sledujte nás!

Ceny do soutěže věnovali partneři Klubu pevného zdraví:

logalogalogalogalogalogaloga

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny