Využijte příspěvky pro rodiny s dětmi a staňte se našimi spokojenými klienty

27. 9. 2016

rodinka

Chcete se s celou rodinou vypravit na exotickou dovolenou nebo se více hýbat a zdravě žít? S našimi finančními příspěvky to hravě zvládnete. Na cestu do zahraničí si můžete sjednat cestovní pojištění pro celou rodinu až se 75% slevou a zároveň se nechat očkovat proti břišnímu tyfu, žluté zimnici, nebo choleře.

Sportující rodiny mohou využít příspěvek až 500 korun třeba na permanentku do posilovny, kurzy jógy, aerobic, cyklistiku, fotbal, plavání, florbal – zkrátka příspěvky šité přesně na míru vašim zálibám. 

Letos jsme si s celou rodinou dopřáli dovolenou v Thajsku. VZP nám nejen přispěla na očkování proti břišnímu tyfu, ale ještě jsme ušetřili na cestovním pojištění. Jan Slaný s rodinou, Třebíč

V rodinách čekajících přírůstek může budoucí maminka čerpat příspěvek až 1 000 korun na prvotrimestrální screening, případně na podpůrné aktivity těhotných nebo kojících žen.

Mysleli jsme i na ty nejmenší. Děti si mohou vybrat z široké škály sportovních aktivit a my jim na ně přispějeme až 500 korun.

Mám sedavé zaměstnání a potíže s páteří. Díky příspěvku na pohybové aktivity od VZP jsme i s malou dcerkou začaly pravidelně plavat. Záda mě úplně přestala bolet a dcerka už plave bez kruhu i bez rukávků. Helena Košutová, Praha

Co například zkusit plavání nebo školní sportovní kroužek?

Na své si zkrátka přijde úplně každý člen rodiny, od dětí až po dědečka s babičkou. Stačí jen pravidelně sledovat stránky Klubu pevného zdraví, kde najdete podrobné informace o veškerých benefitech. Svěřte své zdraví nejsilnější zdravotní pojišťovně a ušetříte tak ročně až tisíce korun.

Rodina nemusí čerpat jen z příspěvků, ale také ze stálých výhod v podobě bonusů a slev na služby a produkty u celé řady smluvních partnerů Klubu pevného zdraví. Každý si jistě vybere z kategorií Pohyb, Zdravý životní styl, Relax či Ostatní. Podrobnější nabídku naleznete ZDE

Víte, kolik může čtyřčlenná rodina díky benefitům od VZP ušetřit za sport?

Například: celá rodina chodí pravidelně sportovat
(4x příspěvek až 500 Kč) + děti navštěvují školní sportovní kroužek (2x 500 Kč). A k tomu se žena rozhodne vyzkoušet jógu (500 Kč) + přihlásí i děti (2x 500 Kč)… celkem může celá rodina získat až 4 500 korun.

Spočítejte si své benefity i vy. Jednoduchou on-line kalkulačku příspěvků najdete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

cyklistika

Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne za účasti VZP v Českých pokračování »

den dětí

Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

15. 6. 2017

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56. Pro děti bude připraveno velké množství soutěží pokračování »

lékař

8. Den Pardubické nemocnice

15. 6. 2017

Pardubická nemocnice i v letošním roce pořádá Den nemocnice s večerním promítáním filmu. Koná se ve středu 21. června a pro návštěvníky je pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct