Výzva pro všechny cestovatele: Za půlku do půlky!

30. 11. 2018

PVZP 50

Chystáte se na dovolenou ještě letos nebo na přelomu roku? Plánujete jarní prázdniny s dětmi? Nebo vás čeká až letní pobyt u moře?

Někam určitě pojedete – a my pro vás máme radu, jak ušetřit a získat navíc peníze třeba na zmrzlinu nebo suvenýry.

Fantastickou 50% slevu pro všechny naše pojištěnce teď totiž nabízí naše dceřiná Pojišťovna VZP, a. s., na cestovní pojištění na všechny cesty v letošním i příštím roce. Jedinou podmínkou je uzavřít si pojištění do poloviny prosince.

Slevu dostanete na všech pobočkách Pojišťovny VZP, a. s., i Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.

Cestovní pojištění od PVZP – Riskujte jen zážitky!

80 VÁNOČNÍCH VÝHER

23. 11. 2018

Blíží se prosinec a s ním i časy svátků. Nezmeškejte naše čtyři velké vánoční soutěže, které pro vás chystáme ve spolupráci s partnery Klubu pokračování »

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

20. 9. 2018

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován pokračování »

Karcinom

Rakovině prsu ročně podlehne 1 900 žen. VZP svým klientkám teď nově přidá na vyšetření 300 Kč

1. 9. 2018

V České republice je každý rok diagnostikována rakovina prsů 7 000 žen. Jde v současnosti o jeden z nejzávažnějších problémů, neboť na následky tohoto onemocnění zemře pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.