VZP odmění školáky za jejich vysvědčení

školák

Máte doma školáka a chcete mu dopřát zdravou odměnu za jeho celoroční snažení ve škole? V pátek 30. 6. se spolu přijďte pochlubit vysvědčením na kteroukoli pobočku VZP, která má v tento den otevřeno, a získejte dárek.

Školáci, kteří nám přinesou ukázat své vysvědčení, dostanou jako dárek balení multivitaminových želatinek Rakytníček. Dárky pro školáky věnoval partner Klubu pevného zdraví, společnost TEREZIA COMPANY. Akce platí do vyčerpání zásob. Plné znění podmínek akce naleznete níže.

Akce „VZP odmění školáky za vysvědčení“ je určena dětem ve věku od 6 do 15 let, které jsou pojištěnci VZP. Balení multivitaminových želatinek Rakytníček (dále jen dárek) bude dítěti vydáno dne 30. 6. 2017 při osobní návštěvě na pobočce v doprovodu dospělé osoby po předložení:

• průkazu pojištěnce VZP ČR

• vlastního vysvědčení.

Akce platí do vyčerpání zásob a na dárek nevzniká právní nárok. Dárek je vydáván na konkrétní dítě pouze 1x. Platí pouze na pobočkách, které mají dne 30. 6. 2017 otevřeno, na ostatní pobočky se akce nevztahuje.

Tip pro vás! Využijte slevu na nákup doplňků stravy od partnera Terezia Company. Všichni členové Klubu pevného zdraví získají slevu 15 % z běžných cen v internetovém obchodě www.terezia.eu.

Více informací naleznete na www.klubpevnehozdravi.cz/zdravy-zivotni-styl/#terezia.

cyklistika

Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne za účasti VZP v Českých pokračování »

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

den dětí

Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

15. 6. 2017

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56. Pro děti bude připraveno velké množství soutěží pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.