Wannado Sporťáček v Plzni

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne tuto sobotu 15. 9. na Atletickém stadionu v Plzni.

Již osmým rokem festival inspiruje českou populaci k pohybu. Principem akce je, aby si děti přišly zdarma v jeden den na jednom místě vyzkoušet co nejvíce sportů. Díky regionálním klubům, které si mohou na akci dělat nábor, tak mají šanci zjistit, co je nejvíc baví.

Součástí festivalu, jehož program zpestří plzeňští sportovci Pavel Horváth a Martin Straka, bude i řada exhibic klubů, překážková dráha NINJA TRACK a další novinky, včetně chutného a zdravého bistra.

Na akci vás čekáme v červenobílém stanu Všeobecné zdravotní pojišťovny.

zdravi_

Zdravý den v Nemocnici České Budějovice

Ve čtvrtek 31. 1. v čase od 9 do 13 hodin vás zveme do vestibulu Nemocnice České Budějovice, kde se uskuteční Zdravý den na téma „OČKOVÁNÍ A HYGIENA“. Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje ve spolupráci s Nemocnicí

sport_