Začnete s cvičením již dnes

Ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví fitness Contours (speciální posilovna jen pro ženy) jsme pro vás připravili dávku motivace do nového roku.

Ráda byste začala pravidelně cvičit, zlepšila svou kondici a nevíte jak na to? Je pár zásad, kterých se můžete držet, abyste pro sebe udělala to nejlepší.

Zásada číslo jedna – začít hned (ne od zítřka, od pondělka, od Nového roku) a dělat pro sebe něco každý den. Nemusí to být stále stejná aktivita – každý den běhat nebo každý den cvičit ve fitku – to by vás asi dlouho nebavilo. Proto pokaždé vyzkoušejte něco jiného. Střídejte svižnou chůzi v přírodě, cvičení doma, posilování ve fitku, vedené aerobní lekce, plavání nebo jízdu na kole. Důležitý je každodenní vydatný pohyb. Ten je totiž fyzickou (i psychickou) potřebou našeho těla stejně jako dýchání, jídlo a pití! Bez pravidelného solidního rozhýbání svalů a krve si zaděláváte na civilizační choroby těla i duše. Není to jen o hubnutí a estetice.

Jak tedy začít?

Dnes si zacvičte s námi podle videa a naplánujte, co pro sebe uděláte zítra!

Nezapomeňte, že máte možnost využít slevu až 15 % na členství v posilovně Contours, kde vás čeká intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku pod dohledem trenérky.

chcijistlepe

Týdenní redukční jídelníček

Ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví Chci jíst lépe jsme si pro vás připravili týdenní redukční jídelníček na zkoušku. Rádi bychom inspirovali k vyváženému stravování. Jídelníček je sestaven

První pomoc