Zdravý den v Nemocnici České Budějovice

Ve čtvrtek 31. 1. v čase od 9 do 13 hodin vás zveme do vestibulu Nemocnice České Budějovice, kde se uskuteční Zdravý den na téma „OČKOVÁNÍ A HYGIENA“.

Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá ve čtvrtek 31. ledna zdravotně-edukační akci, jejímž záměrem je upozornit na důležitost očkování a dodržování základů hygieny. Zdravý den se koná v rámci již pravidelně pořádaných osvětových preventivních akcí ve vestibulu Nemocnice České Budějovice.

Akce nabídne odpovědi na časté dotazy klientů typu: Proč je očkování důležité? Existují rizika spojená s očkováním? Jaký typ nepovinného očkování určitě nezanedbat?

V čase od 9.00 do 13.00 hodin se mohou návštěvníci těšit na:

• poradnu KHS Jihočeského kraje ve věci očkování a hygieny
  • měření hodnot TK, TF, BMI
  • informace o preventivních programech fondu prevence VZP

běh-cvičení

Plánská 50 s VZP

Již 47. ročník dálkového pochodu Plánská 50 pořádá Klub českých turistů při TJ Sokol Planá, letos dne 27. 4. Účastníci se mohou těšit na turistické trasy pro pěší i cyklisty, pro dospělé i děti, trasu Toulavý

les jezero

Den Země v ZOO Parku Vyškov

V sobotu 27. 4. 2019 si v ZOO Parku Vyškov můžete s dětmi užít Den Země. Zábavné odpoledne bude věnované naší modré planetě Zemi. Na děti i dospělé čeká nejen divadelní představení, ale především řada

deti_

Malování o zemi na zemi v Letohradě 14. 4.

Den Země je den věnovaný Zemi, který se každoročně koná 22. dubna. Jedná se o ekologický svátek, který upozorňuje na dopady ničení životního prostředí. V Letohradě oslaví tento den již v neděli 14. dubna akcí Malování o zemi na