Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

masáže

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se hýčkat v krásném prostředí v srdci Poděbrad.

Podrobnosti naleznete v letáku.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

žena

Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou pokračování »

žena

Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální pokračování »