Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

masáže

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se hýčkat v krásném prostředí v srdci Poděbrad.

Podrobnosti naleznete v letáku.

žena

Slavnostní otevření klientského pracoviště v Brně-Bohunicích

5. 1. 2018

V Brně-Bohunicích proběhlo v pátek 5. ledna slavnostní otevření nového klientského pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny. Za přítomnosti pokračování »