Babysense a Tomy

Babysense jsou značkové monitory dechu pro miminka od izraelské firmy Hisense. Ta jako první uvedla výrobek tohoto typu na trh a dnes má již více než 20letou tradici.

Monitory dechu Babysense jsou v boji proti tzv. syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS) nejúčinnější a nejbezpečnější výrobky na trhu, které splňují nejpřísnější kritéria evropské certifikace. Jsou klinicky testovány a mají status zdravotnického prostředku.

Z tohoto důvodu jsou tyto monitory součástí vybavení novorozeneckých postýlek v převážné většině porodnic v ČR.

Babysense II a Babysense 5 je zárukou toho nejlepšího pro bezpečný spánek vašeho miminka.

Autorizovaným distributorem pro českou a slovenskou republiku je firma EASY4U.

Pro členy Klubu pevného zdraví poskytujeme slevu 20 % na veškeré výrobky značek Babysense a Tomy, kterou lze uplatnit v e-shopu na stránkách www.detskachuvicka.cz, a to zadáním slevového kódu VZP111 při objednávce zboží.

Ke každému výrobku Babysense dostanete jako dárek DVD První pomoc dětem od 0 do 6 let.

Při nákupu nad 2 500 Kč je poštovné ZDARMA.

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.