Cestovní kancelář Exim tours

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít výhodné nabídky a cestovat s Exim tours se slevou.

Vyberte si z nabídky pobytových zájezdů u moře, exotiku, poznávací zájezdy a další najdete na www.eximtours.cz.

• 15 % na letecké zájezdy (za standartních nezlevněných cenových podmínek)
  • 5 % na letecké zájezdy (za podmínek Last minute, Super last minute, Ultra last minute, jakkoliv označené „Last“ či „Speciální nabídka“)
  • 5 % na zájezdy z katalogu Evropa Autem, Lyže, Eurovíkendy a Fly and Sleep (za standartních nezlevněných cenových podmínek)
  • 3 % na zájezdy z katalogu Evropa Autem, Lyže, Eurovíkendy a Fly and Sleep (za podmínek Last minute, Super last minute, Ultra last minute, jakkoliv označené „Last“ či „Speciální nabídka“)

Podrobné informace o nabídce najdete zde.

Tyto slevy není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami poskytovanými CK Exim tours.

Více informací o slevách a jejich uplatnění vám rádi poskytnou pracovníci kmenových poboček CK Exim tours. Pro čerpání slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.