BEZPŘÍSPĚVKOVÍ DÁRCI KRVE

Pojištěnce, kteří bezplatně darovali v roce 2017 alespoň jedenkrát krev, plazmu nebo kostní dřeň, odměníme příspěvkem až 1 000 Kč na:

• rehabilitační/rekondiční aktivity lázeňského typu nehrazené z veřejného zdravotního pojištění (např. plavání, masáže, sauna, solná jeskyně, kryokomora, whirlpool apod.)
  • léčivé přípravky a doplňky stravy s obsahem vitaminů a minerálů ve formě tablet, dražé a sypkých směsí zakoupené v lékárně pro vlastní potřebu.

Bezpříspěvkoví dárci krve mohou v jednom kalendářním roce čerpat i příspěvek z programu DOSPĚLÍ na všechny uvedené aktivity. Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

Navíc bezpříspěvkovým dárcům krve poskytujeme ve spolupráci s Pojišťovnou VZP, a. s., 35 dní cestovního zdravotního pojištění zdarma, nebo zvýhodněnou sazbu ročního pojištění léčebných výloh při opakovaných výjezdech do zahraničí (EU i ostatní státy)

• pokud byly poslední dva bezpříspěvkové odběry za posledních 365 dní
  • pokud byly poslední tři bezpříspěvkové odběry za posledních 730 dní, z toho jeden z nich za posledních 365 dní
  • pokud jsou držiteli Zlatého kříže nebo Janského medaile (bez časového omezení, kdy ocenění získali a aniž by v kalendářním roce darovali krev).

Podmínky čerpání finančních příspěvků:

Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději do 30. 11. 2017.

Čerpání příspěvků může být ukončeno i před stanoveným termínem po vyčerpání stanoveného finančního limitu.

Dárci krve předkládají k žádosti o příspěvek legitimaci dobrovolného dárce krve nebo jiný doklad prokazující aktivní bezplatné dárcovství krve, krevní plazmy nebo kostní dřeně. Plné znění podmínek čerpání příspěvků na preventivní programy hrazené z fondu prevence VZP najdete zde

JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

Chcete získat něco navíc a ušetřit? Využijte širokou nabídku slev služeb a produktů od našich smluvních partnerů. Členové Klubu pevného zdraví mohou ušetřit za masáže, permanentky nebo výhodné vstupy na pohybové aktivity, sportovní potřeby, zájezdy či zdravé stravování. Tento výčet není zdaleka konečný, z mnoha výhod si vyberete vy i celá rodina.

žena

Cvičení jógy s Václavem Krejčíkem a VZP zdarma

23. 11. 2016

Obdrželi jste na našich pobočkách kartičku na cvičení jógy s Václavem Krejčíkem na jeden týden zdarma? Nebo byste si chtěli vyzkoušet jednoduché pozice v pohodlí pokračování »

lékař

Den zdraví v Pardubické nemocnici

24. 10. 2016

Ve čtvrtek 3. listopadu se tradiční Den zdraví zaměří na nábor dárců krve, návštěvníkům nemocnice pak nabídne řadu preventivních vyšetření. Dopoledne se pokračování »

Prázdniny s KPZ - soutěž

Velká letní soutěž „Prázdniny s KPZ“ startuje už 1. července. Nenechte si ujít skvělé výhry!

29. 6. 2016

Členové Klubu pevného zdraví budou moci soutěžit o poukázky na sestavení jídelníčku, do fitka, celou řadu vitaminů, doplňků stravy a mnoho dalších hodnotných cen od pokračování »