GrandOptical

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v GrandOptical. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

• Sleva 20 % na nákup kompletních brýlí *
  • Sleva 15 % na nákup slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňků *

* Nabídka platí při nákupu kompletních dioptrických brýlí pro pojištěnce Všeobecné zdravotní pojišťovny. Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat s jinými akčními slevami.

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která je jedním z předních poskytovatelů péče o zrak ve světě.

Přesvědčte se o naší spolehlivosti a profesionalitě sami. Přijďte a vyzkoušejte kvalitu služeb GrandOptical ještě dnes. Více informací najdete na www.grandoptical.cz.

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.