Green Swan Pharmaceuticals, a.s.

Nakupujte výhodně díky Klubu pevného zdraví. Členové klubu mohou nyní využít 10% slevu na nákup přípravků pro zdraví pod značkou GS v e-shopu www.gsklub.cz.

Pro uplatnění slevy stačí zadat do poznámky v objednávce obchodníka kód 111 a sleva se automaticky odečte.

Společnost Green Swan Pharmaceuticals, a.s., dbá na nejvyšší kvalitu svých výrobků již téměř 20 let. Garantuje, že přípravky obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek vysoké kvality a jsou založeny na nejnovějších poznatcích. Mezi nejznámější produkty patří např. GS Condro, GS Mamavit aj.

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.