Těhotenství bývá nejbohatším obdobím života ženy a celé její rodiny. Děti jsou naší radostí i starostí po celý život. Na stránkách Klubu pevného zdraví najdete praktické rady a informace, které využijí nejen maminky nebo rodiny s dětmi.

V roce 2017 VZP slaví 25 let, a tak máme dárek pro všechna miminka, která se letos u VZP narodí. Rodiče ho získají na kterékoli naší pobočce při registraci novorozence.

Průvodce budoucí maminky

Budete maminkou? Gratulujeme!

Aby čekání na miminko bylo co nejpříjemnější, připravila pro vás Všeobecná zdravotní pojišťovna dárek, který vás bude těhotenstvím provázet. Je to praktický průvodce budoucí maminky, v němž najdete informace a rady, které vám pomohou období očekávání lépe a snadněji zvládnout.

Jak dárek získáte?

Přijďte si pro něj na nejbližší pobočku VZP.

Podmínky pro vydání dárku najdete níže.

Vaše VZP

Podmínky pro získání dárku „Průvodce pro budoucí maminky“ (dále jen Průvodce)

• Průvodce je určen pro ženu v jakémkoliv období těhotenství, pojištěnou u VZP ČR.
  • Průvodce je vydáván pouze při osobní návštěvě na klientském pracovišti VZP.
  • Budoucí maminka pro získání Průvodce předkládá na klientském pracovišti VZP svou platnou těhotenskou průkazku.
  • Jedna budoucí maminka obdrží jednoho Průvodce. Získat Průvodce lze pouze jedenkrát za období těhotenství. Pokud budoucí maminka čeká více dětí, neobdrží v průběhu jednoho těhotenství více Průvodců. O Průvodce nelze žádat zpětně po ukončení těhotenství či porodu.
  • Na vydání dárku nevzniká právní nárok a nabídka platí do vyčerpání zásob.
Dárek pro vaše miminko

Oslavte s námi výročí 25 let a přijďte si pro dárek vašemu miminku!

Milí rodiče, gratulujeme vám k narození děťátka. Vážíme si vaší důvěry, a proto dostáváte od VZP malou pozornost, která vám jistě zpříjemní první chvilky s novým členem vaší rodiny. Dárek získáte při registraci vašeho děťátka na pobočce VZP.

Přejeme celé vaší rodině mnoho zdraví a spoustu příjemně strávených dnů!

Vaše VZP

Více o registraci novorozenců ke zdravotní pojišťovně se dozvíte v boxu vpravo.

Víte, že…?

Dítě musí být přihlášeno ke zdravotnímu pojištění do osmi dnů od narození, a to u té zdravotní pojišťovny, u které je v den porodu pojištěna jeho matka. Přihlásit ho může jeho zákonný zástupce, nebo i jiná osoba, která předloží občanský průkaz matky a rodný list dítěte. V případě, že do osmi dnů od narození dítěte nebudete mít k dispozici jeho rodný list, je třeba registraci provést co nejdříve po uplynutí této lhůty. Od 1. září 2015 platí, že není-li matka narozeného dítěte účastna veřejného zdravotního pojištění, stává se dnem narození dítě pojištěncem zdravotní pojišťovny, u které je zdravotně pojištěn otec dítěte v den jeho narození. Přihlášení novorozence ke zdravotní pojišťovně je zdarma a je povinné.

POZOR! Dítě je třeba přihlásit osobně, registraci nelze zařídit elektronickou cestou.

Příspěvky pro maminky a děti

Víte, že VZP nabízí příspěvky z programu prevence speciálně určené pro budoucí maminky a děti?

Ucelený přehled příspěvků od VZP najdete na webových stránkách Klubu pevného zdraví.

Víte, že…?

Klub pevného zdraví přináší svým členům výhody v podobě bonusů a slev na služby a produkty u celé řady partnerů. Ať už ráda sportujete, relaxujete či vás zajímá zdravý životní styl, vyberete si slevu podle vás, a to od regionálních nebo celoplošných partnerů. Najdete je na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz/slevy-u-partneru.

Pokud jste pojištění u VZP a ještě nejste členy Klubu pevného zdraví, můžete se přihlásit jednoduše a on-line. Zabere to jen pár minut!

Nejste pojištěncem VZP? Přihlaste se k nám – zdravotní pojišťovnu můžete změnit k 1. lednu, nebo k 1. červenci. Můžete se přihlásit on-line!

Partneři KPZ

Využijte i širokou nabídku slev služeb a produktů od našich smluvních partnerů. Potřeby pro vás a vaše dítě nabízí naši hlavní partneři např.:

15% sleva na kompletní nabídku vitaminů a doplňků stravy v internetovém obchodě www.terezia.eu

20% sleva na monitory dechu a veškeré výrobky značek Babysense a Tomy

15% sleva na kompletní nabídku e-shopu včetně těhotenské a dětské módy

5% sleva na kompletní sortiment e-shopu www.malvik.cz

10% sleva na nákup přípravků pod značkou GS na www.gsklub.cz

15% sleva na společenské a dětské hry v e-shopu www.spolecenske-hry.cz

25% sleva na knihy v internetovém obchodě www.albatrosmedia.cz

žena

Avon pochod v Klatovech

1. 6. 2017

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. Tuto sobotu 3. 6. ve 12 hodin startuje na náměstí Míru v Klatovech. Regionální akce slouží i jako pozvánka na Avon pochod v pokračování »

deti

Dětský den v Jablonci nad Nisou

23. 5. 2017

V neděli 28. května od 10 do 19 hodin je pro naše nejmenší připraven jablonecký plavecký bazén, kde se koná „Dětský den u bazénu pokračování »

den dětí

Dětský den zahájí letní sezónu na koupališti v Pardubicích

22. 5. 2017

Mezinárodní den dětí má upozornit veřejnost na práva a potřeby dětí. V neděli 28. května oslavíme s dětmi jejich svátek od 10 do 17 hodin na koupališti Cihelna v pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.