Cestovní kancelář ALEXANDRIA

Sleva pro členy KPZ: 14 %

Popis slevy:

Cestovní kancelář ALEXANDRIA

Využijte speciální nabídku u významného poskytovatele služeb v cestovním ruchu.

Kompletní nabídku destinací, které můžete navštívit se slevou, naleznete na www.alexandria.cz.

Členové Klubu pevného zdraví společně s rodinnými příslušníky (případně spolucestující skupiny) mohou využít následujících slev:

• sleva 16 % z katalogových cen leteckých zájezdů
  • sleva 12 % z katalogových cen zájezdů vlastní a autobusovou dopravou
  • sleva 6 % z last minute nabídek

Podrobné informace o nabídce najdete zde.

Více informací o slevách a jejich uplatnění vám rádi poskytnou pracovníci kmenových poboček
CK ALEXANDRIA. Pro čerpání slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.

Snadnější hledání?

Jednoduše si najděte partnera na mapě za pomoci vyhledávače podle města, kraje a kategorie.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvek až 2 500 Kč na preventivní aktivity a očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu