Cestovní kancelář Blue Style

Sleva pro členy KPZ: 11 %

Popis slevy:

Cestovní kancelář Blue Style

Cestujte s cestovní kanceláří Blue Style. Blue Style je na trhu již 19 let, nabízí dovolenou v těch nejoblíbenějších destinacích a spolupracuje s více než 500 hotely.

Členové KPZ mohou čerpat následující slevy:

• sleva 11 % z katalogových cen zájezdů (platí z konečné ceny zájezdů)
  • sleva 6 % z first minute nabídek (platí z konečné ceny zájezdů)
  • sleva 6 % z last minute nabídek (platí z konečné ceny zájezdů)
  • sleva 5 % na eurovíkendy (platí z konečné ceny zájezdů).

Slevu lze získat v kmenových pobočkách cestovní kanceláře na základě předložení karty KPZ.

V případě nákupu přes www.blue-style.cz je potřeba napsat do kolonky „Vaše zvláštní požadavky“ „Klub pevného zdraví VZP“ a následně zaslat na e-mail info@blue-style.cz scan (fotku) karty Klubu pevného zdraví a sleva bude odečtena.

Informace o podmínkách najdete zde.

Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style nad rámec slev, které jsou uvedeny v aktuálním katalogu cestovní kanceláře. Vše o destinacích CK Blue Style naleznete na www.blue-style.cz.

Snadnější hledání?

Jednoduše si najděte partnera na mapě za pomoci vyhledávače podle města, kraje a kategorie.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvek až 2 500 Kč na preventivní aktivity a očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu