Cestovní kancelář Exim tours

Web: https://www.eximtours.cz/

Sleva pro členy KPZ: 15 %

Popis slevy:

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít výhodné nabídky a cestovat s Exim tours se slevou.

Vyberte si z nabídky pobytových zájezdů u moře, exotiku, poznávací zájezdy a další najdete na www.exim-tours.cz.

• 15 % na letecké zájezdy (za standartních nezlevněných cenových podmínek)
  • 5 % na letecké zájezdy (za podmínek Last minute, Super last minute, Ultra last minute, jakkoliv označené „Last“ či „Speciální nabídka“)
  • 5 % na zájezdy z katalogu Evropa Autem, Lyže, Eurovíkendy a Fly and Sleep (za standartních nezlevněných cenových podmínek)
  • 3 % na zájezdy z katalogu Evropa Autem, Lyže, Eurovíkendy a Fly and Sleep (za podmínek Last minute, Super last minute, Ultra last minute, jakkoliv označené „Last“ či „Speciální nabídka“)

Podrobné informace o nabídce najdete zde.

Tyto slevy není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami poskytovanými CK Exim tours.

Více informací o slevách a jejich uplatnění vám rádi poskytnou pracovníci kmenových poboček CK Exim tours. Pro čerpání slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.

Snadnější hledání?

Jednoduše si najděte partnera na mapě za pomoci vyhledávače podle města, kraje a kategorie.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvek až 2 500 Kč na preventivní aktivity a očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu