Green Swan Pharmaceuticals, a.s.

kraj: Hlavní město Praha
kategorie: Zdravý životní styl

Adresa: Pod Višňovkou 27/1662, Praha 4

E-mail: info@gsklub.cz
Web: http://www.gsklub.cz/

Sleva pro členy KPZ: 15 %

Popis slevy:

Green Swan Pharmaceuticals, a.s.

Nakupujte výhodně díky Klubu pevného zdraví. Členové klubu mohou nyní využít 15% slevu na nákup přípravků pro zdraví pod značkou GS v e-shopu www.gsklub.cz.

Pro uplatnění slevy stačí zadat do poznámky v objednávce obchodníka kód 111 a sleva se automaticky odečte.

Společnost Green Swan Pharmaceuticals, a.s., dbá na nejvyšší kvalitu svých výrobků již téměř 20 let. Garantuje, že přípravky obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek vysoké kvality a jsou založeny na nejnovějších poznatcích. Mezi nejznámější produkty patří např. GS Condro, GS Mamavit aj.

Snadnější hledání?

Jednoduše si najděte partnera na mapě za pomoci vyhledávače podle města, kraje a kategorie.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvek až 2 500 Kč na preventivní aktivity a očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu