ProSpánek Praha 9 Prosek

Popis slevy:

prospánek

ProSpánek SE

ProSpánek SE je pokračovatelem úspěšné společnosti Centrum zdravého spánku a.s., která má na českém trhu dlouhou tradici a působila zde již od roku 1991.

V  síti prodejen ProSpánek si můžete vybrat vše, co potřebujete ke zdravému a velmi pohodlnému spaní. S výběrem vám rádi pomohou proškolení prodejci. Veškeré produkty si můžete v pohodlí prodejen také vyzkoušet.

Postel nebo matraci vám navíc náš partner doveze až domů, rádi zajistí i montáž a poskytnou samozřejmě i další poradenství.

Členové Klubu pevného zdraví získají slevu ve výši 10 % na zakoupení všech nezlevněných matrací v kamenných prodejnách, a to po předložení karty Klubu. Více najdete na www.prospanek.cz.

Snadnější hledání?

Jednoduše si najděte partnera na mapě za pomoci vyhledávače podle města, kraje a kategorie.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvek až 2 500 Kč na preventivní aktivity a očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu