LITEX

Klub pevného zdraví VZP ČR vám přináší další slevu, kterou můžete uplatnit v e-shopu společnosti LITEX.

Značka LITEX byla založena v roce 1991 v Litomyšli a její kompletní ucelenou nabídku a servis přímo od českého výrobce najdete na www.litex.cz. Vybírat zde můžete ze široké škály dámských, pánských a dětských plavek a v současné době také z modelů sportovního oblečení, oblečení pro volný čas a těhotenské módy.

Členové Klubu pevného zdraví mohou uplatnit slevu 15 % na kompletní nabídku v e-shopu www.litex.cz. Kód pro uplatnění slevy pro členy KPZ je VZP514.

Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně je kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti LITEX.

Pro více informací je zajištěna bezplatná infolinka800 150 550.

Vánoční víkendové slevy s KPZ!

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.