Počítejte s námi 2017

Nejste klientem VZP? Využijte možnosti se přihlásit jednoduše pomocí formuláře na našem webu, zabere to jen pár minut. Vyberte si zdravotní pojišťovnu, která vám dá jistotu.

Nejvíce poboček

VZP má více než 180 klientských pracovišť. Přes 80 poboček je navíc vybaveno dětskými koutky. Stále více věcí také můžete vyřídit přímo on-line a ušetřit si tak čekání.

Nejvíce smluvních lékařů

VZP má smlouvy s více než 40 000 ordinacemi, nemocnicemi, lázněmi a dalšími zdravotnickými pracovišti po celé republice.

Spousta atraktivních příspěvků a bonusů

Klienti mohou čerpat příspěvky na nejrůznější očkování, pohybové aktivity, těhotné na nadstandardní vyšetření. Navíc mohou získat spoustu slev od klubových partnerů.

Chcete i vy vědět, jaké benefity a kolik korun navíc od VZP můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity pro rok 2017.

Vyberte pohlaví a věk.
Celkem   0
Podrobné podmínky naleznete zde

Kalkulačka nezahrnuje program Mořský koník a Tuzemské ozdravné pobyty pro děti. Více informací najdete v kategorii DĚTI.

Podrobnosti a podmínky jednotlivých programů a návod jak příspěvky získat najdete na našich webových stránkách. Čerpání příspěvků může být ukončeno i před datem 30. 11. 2017 po vyčerpání stanoveného finančního limitu. Proto neváhejte a získejte své příspěvky co nejdříve.

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.