Kalkulačka

Jsme rádi, že pečujete o své zdraví a zajímáte se o finanční příspěvky od VZP. Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

Jak na to?

• vyberte pohlaví a věk v horní části kalkulačky

• zaškrtněte příspěvky podle vašeho výběru

• sledujte i symboly Popis: Nápověda s vysvětlivkami

• objeví se vám maximální finanční částka, kterou můžete od VZP získat

Podrobnosti a podmínky jednotlivých programů a návod jak příspěvky získat najdete na našich webových stránkách. Čerpání příspěvků může být ukončeno i před datem 30. 11. 2017 po vyčerpání stanoveného finančního limitu. Proto neváhejte a získejte své příspěvky co nejdříve.

Chcete i vy vědět, jaké benefity a kolik korun navíc od VZP můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity pro rok 2017.

Vyberte pohlaví a věk.
Celkem   0
Podrobné podmínky naleznete zde

Kalkulačka nezahrnuje program Mořský koník a Tuzemské ozdravné pobyty pro děti. Více informací najdete v kategorii DĚTI.

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.