Odvykání kouření s Českou lékárnickou komorou

Odvykání kouření

Kouříte a chcete přestat? Možná za sebou máte i několik neúspěšných pokusů…

Víte, že s pomocí odborníka se šance na úspěch výrazně zvyšuje?

Česká lékárnická komora nabízí odborné poradenství při odvykání kouření v lékárnách.

Oslovte lékárníky, rádi vám pomohou. Poradí vám, která účinná léčiva zvolit, jak je správně užívat a jak překonat fyzickou závislost. Můžete kdykoliv telefonicky požádat o radu, jak zvládnout neodolatelnou chuť na cigaretu, a také využít pravidelných konzultací s lékárníkem.

Bude se vám věnovat odborník, který úspěšně absolvoval garantovaný kurz České lékárnické komory „Odvykání kouření v lékárnách“.

Lékárny jako odborná poradenská centra při odvykání kouření jsou označeny zeleným logem s přeškrtnutou cigaretou.

Více na www.lekarnici.cz.

Příspěvek až 2 500 Kč pro váš život bez cigaret: VZP svým pojištěncům přispívá na nákup léčivých přípravků a odvykací kúru pod dohledem ošetřujícího lékaře Centra pro závislé na tabáku nebo odborného konzultanta pracoviště České lékárnické komory. Více informací najdete zde.

daruj_krev_ČRo

Již potřetí jsme generálním partnerem projektu Daruj krev s Českým rozhlasem

Dlouhodobě podporujeme dárcovství krve, pomozte i vy zachraňovat životy! Projekt Daruj krev s Českým rozhlasem startuje ve středu 1. června a bude trvat do 20. června 2016. Sponzorské vzkazy a pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.