Pojišťovna VZP, a.s.

Každý, kdo cestuje do zahraničí, by si měl sjednat cestovní pojištění. Zdravotní péče, ke které modrý průkaz pojištěnce (EHIC) opravňuje, nemusí být vždy dostatečná a zcela bezplatná, ve většině států se za lékařské ošetření platí minimálně spoluúčast. Proto je vhodné se připojistit.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít slevu 30% na cestovní pojištění. Slevu lze uplatnit pouze na pobočkách VZP ČR (mimo tato kontaktní pracoviště: Čáslav, Čelákovice, Dobříš, Dolní Němčí, Dukovany, Jemnice, Kralovice, Ledeč nad Sázavou, Lysá nad Labem, Nejdek, Podbořany, Přelouč, Přeštice, Soběslav, Světlá nad Sázavou, Votice, Vrbno pod Pradědem) nebo na pobočkách Pojišťovny VZP, a.s.

Další informace a slevy pro naše pojištěnce od Pojišťovny VZP, a.s., najdete zde

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.