Pojišťovna VZP, a.s.

Každý, kdo cestuje do zahraničí, by si měl sjednat cestovní pojištění. Zdravotní péče, ke které modrý průkaz pojištěnce (EHIC) opravňuje, nemusí být vždy dostatečná a zcela bezplatná, ve většině států se za lékařské ošetření platí minimálně spoluúčast. Proto je vhodné se připojistit.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít slevu 30% na cestovní pojištění. Slevu lze uplatnit pouze na pobočkách VZP ČR nebo na pobočkách Pojišťovny VZP, a.s.

Další informace a slevy pro naše pojištěnce od Pojišťovny VZP, a.s., najdete zde

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.