Pozvánky

zdrava_strava2

Letecký festival CIAF v Hradci Králové již po čtyřiaadvacáté

9. 8. 2017

Czech International Air Fest je největší leteckou přehlídkou a soutěží špičkových vojenských bojových letounů v České republice. Královéhradecké ... pokračování »

hudba

Slavnosti královny Elišky v Hradci Králové

9. 8. 2017

Tradiční historické slavnosti se konají v Hradci Králové od roku 2002, vždy o prvním zářijovém víkendu. Připomínají významnou etapu v dějinách ... pokračování »

den dětí

Závod na koloběžkách v Bechyni

24. 7. 2017

V sobotu 29. července vás zveme na již 45. ročník koloběžkové Grand Prix do Bechyně. Závod je určen pro všechny věkové kategorie. Délka celé trati je necelé čtyři ... pokračování »

cyklistika

Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne za účasti VZP v Českých ... pokračování »

školák

VZP odmění školáky za jejich vysvědčení

15. 6. 2017

Máte doma školáka a chcete mu dopřát zdravou odměnu za jeho celoroční snažení ve škole? V pátek 30. 6. se spolu přijďte pochlubit vysvědčením na kteroukoli pobočku VZP, ... pokračování »

lékař

8. Den Pardubické nemocnice

15. 6. 2017

Pardubická nemocnice i v letošním roce pořádá Den nemocnice s večerním promítáním filmu. Koná se ve středu 21. června a pro návštěvníky je ... pokračování »

den dětí

Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

15. 6. 2017

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56. Pro děti bude připraveno velké množství soutěží ... pokračování »

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní ... pokračování »

cyklistika

Summer x fest tour zavítá na Rozkoš

7. 6. 2017

Ve středu 5. července ožije autokemp ATC Rozkoš u České Skalice tradiční letní prázdninovou akcí Mercedes-Benz SUMMER X FEST TOUR. Čeká vás show extrémních sportů, ... pokračování »

zpěv

Casanovské slavnosti v Duchcově na Teplicku

7. 6. 2017

Již na 23. ročník Casanovských slavností vás zve město Duchcov 9. a 10. června. Přivítají vás oslavy historie a tradic s důrazem zejména na osobnost Giacoma Casanovy, ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.