Pozvánky

VZP na veletrhu Svět ženy

24. 3. 2017

Letošní novinkou v nabídce brněnských jarních veletrhů je veletrh Svět ženy, který se koná od 23. do 26. března v pavilonu B brněnského výstaviště. Svět ženy je ... pokračování »

lékař

VZP jako partner soutěže „Medik roku 2017“

23. 3. 2017

Již 3. ročník soutěže medicínských vědomostí, zručností a fyzických dovedností se koná v Nemocnici Tábor od 31. 3. do 2. 4. 2017. Soutěž organizují ... pokračování »

den dětí

Přijďte na Pohádkový víkend a zažijte s dětmi spoustu zábavy

21. 3. 2017

O víkendu 25. a 26. března v pražském Paláci Lucerna mezi 10. až 16. hodinou proběhne Pohádkový víkend. Přijďte se svými dětmi zažít spoustu zábavy, jste ... pokračování »

Den ledvin v Českých Budějovicích

2. 3. 2017

Proběhne v rámci Světového dne ledvin v Nemocnici České Budějovice ve čtvrtek 16. 3. od 12 do 16 hodin. Téma roku 2017: „Nemoci ledvin a obezita“. Prevence je základem péče o ... pokračování »

žena

Pozvánka na roadshow zdraví a krásy

16. 2. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna pořádá ve spolupráci s partnery roadshow zdraví a krásy Místo konání, vždy na pobočce VZP ČR: 20. ... pokračování »

Den zdraví v Českých Budějovicích

10. 2. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna a Nemocnice České Budějovice, a. s., pořádají ve vstupních prostorách nemocnice další osvětovou zdravotní ... pokračování »

Aerobic show opět v Litomyšli

10. 2. 2017

V sobotu 8. dubna si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli ... pokračování »

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete ... pokračování »

deti

Lounská bruslička

5. 1. 2017

V sobotu 7. ledna se na Městském zimním stadionu v Lounech koná celodenní soutěž v krasobruslení pro děti v mnoha kategoriích. U stánku Všeobecné ... pokračování »

zrak

Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.