Pozvánky

lekar_

Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká ... pokračování »

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

20. 9. 2018

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován ... pokračování »

deti_

Wannado Sporťáček v Plzni

15. 9. 2018

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne tuto sobotu 15. 9. na Atletickém stadionu ... pokračování »

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření ... pokračování »

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou ... pokračování »

žena

Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou ... pokračování »

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý ... pokračování »

žena

Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální ... pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na ... pokračování »

den dětí

Valdštejnské slavnosti 2018

1. 5. 2018

První květnový den vás zveme do Litvínova na Valdštejnské slavnosti.   Akce začíná od 9.00 hodin průvodem od litvínovského gymnázia. V rámci ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.