Pozvánky

žena

Pozvánka na roadshow zdraví a krásy

16. 2. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna pořádá ve spolupráci s partnery roadshow zdraví a krásy Místo konání, vždy na pobočce VZP ČR: 20. ... pokračování »

lékař

Den zdraví v Českých Budějovicích

10. 2. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna a Nemocnice České Budějovice, a. s., pořádají ve vstupních prostorách nemocnice další osvětovou zdravotní ... pokračování »

žena

Aerobic show opět v Litomyšli

10. 2. 2017

V sobotu 8. dubna si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli ... pokračování »

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete ... pokračování »

deti

Lounská bruslička

5. 1. 2017

V sobotu 7. ledna se na Městském zimním stadionu v Lounech koná celodenní soutěž v krasobruslení pro děti v mnoha kategoriích. U stánku Všeobecné ... pokračování »

zrak

Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO ... pokračování »

kpz_sleva

Rehabilitace Kateřina s.r.o. zve na zámek Jílové

27. 10. 2016

V pátek 4. listopadu od 11 do 14 hodin pořádá náš partner Klubu pevného zdraví Den otevřených dveří na zámku Jílové u Děčína. Veřejnost si může ... pokračování »

zdrava_strava2

Dny zdraví v Domě techniky Pardubice

25. 10. 2016

Dům techniky Pardubice spol. s r. o. pořádá ve dnech 24. až 26. listopadu 2016 východočeskou odbornou výstavu zaměřenou na zdraví. Výstava je určena pro odborníky ze zdravotnických ... pokračování »

běh

Za novým úsměvem se poběží tentokrát v České Lípě

24. 10. 2016

V pátek 28. října ve 14 hodin odstartuje v hlavním městském parku v České Lípě další ze série Běhů za novým úsměvem. Rodičovská organizace ... pokračování »

lékař

Den zdraví v Pardubické nemocnici

24. 10. 2016

Ve čtvrtek 3. listopadu se tradiční Den zdraví zaměří na nábor dárců krve, návštěvníkům nemocnice pak nabídne řadu preventivních vyšetření. Dopoledne se ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.