Pozvánky

běh

Přijďte podpořit Polanský charitativní běh

21. 4. 2018

​Přijďte si 21. 4. 2018 zaběhat a pomozte s námi.  Výtěžek ze startovného Polanského charitativního běhu podpoří Neonatologické oddělení FNO a novorozenecké ... pokračování »

BIG STEP na téma Nábor a HR marketing

11. 4. 2018

Dvoudenní workshop, 11. a 12. dubna v Ostravě, otevřený všem studentům, kteří mají zájem nahlédnout pod pokličku HR oddělení čtyř firem. Chceš poznat, jak funguje ... pokračování »

zdrava_strava2

ZDRAVÝ DEN na téma: Očkování

9. 4. 2018

Nemocnice České Budějovice, a. s., ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá zdravotně-edukační akci zaměřenou na ... pokračování »

žena

VZP se představí návštěvníkům veletrhu Svět ženy

15. 3. 2018

Na brněnském výstavišti bude ve dnech 15.–18. 3. probíhat veletrh Svět ženy. Jedná se o (nejen) prodejní přehlídku sortimentu pro ženy všech věkových ... pokračování »

zrak

První optika nabídne své služby na klientském pracovišti VZP

15. 3. 2018

Přijďte ve čtvrtek 15. 3. na klientské pracoviště VZP v Sokolovské ul. 662/136b v Praze 8 a odborníci z První optiky vám vyčistí ultrazvukem brýle, případně provedou ... pokračování »

ZDRAVÝ DEN na téma: Chronické onemocnění ledvin u žen

6. 3. 2018

Nemocnice České Budějovice, a. s., ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá preventivní akci v rámci ... pokračování »

čert

Mikulášská nadílka v Mostě

6. 12. 2017

Ve středu 6. prosince zveme rodiče a děti v době od 13 do 17 hodin na klientské pracoviště v Mostě ve Višňové ulici. Čert s andělem budou rozdávat mikulášskou nadílku ... pokračování »

mikuláš

Mikulášské překvapení s partnery Klubu pevného zdraví v Praze

5. 12. 2017

Přijďte na vybraná klientská pracoviště v Praze poznat partnery Klubu pevného zdraví a odneste si pro děti zdravé mikulášské překvapení. Dva z partnerů se ... pokračování »

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti ... pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...